Fransa Şatolar Turu


  

Bu tur programı bilgi amaçlı arşivden gösterilmektedir.
Güncel değildir. Sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Güncel Turlarımız İçin Tıklayınız

Fransa Şatolar Turu

18 Ağustos 2012 Cumartesi : İSTANBUL - PARİS - AMBOISE

İstanbul Atatürk Havaalanı'nda sabah saat 04:00'te buluşuyoruz. Bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Air France AF 2391 tarifeli seferi ile 06:15'te Paris'e hareket. Yerel saatle 08:55'te Paris Charles de Gaulle Havaalanı'na varış. Alanda bizi bekleyen Profesyonel Kokartlı Türk Rehberimiz ile özel otobüsümüze yerleşiyor ve 180 km’lik bir yolculukla LOİRE VADİSİ'ne ulaşıyoruz. Öğlen yemeği Chambord 'da Orangerie Restaurant 'da. Öğlenden sonra Chambord Şatosu'nu ve muhteşem bahçelerini geziyoruz. Akşamüstü yöreye özgün şarapları tadacağımız bir şarap mahzeni ziyareti. Akşam yemeğimiz ve konaklama Amboise'da 4* Novotel Amboise Hotel'de.

19 Ağustos 2012 Pazar : AMBOISE

Sabah kahvaltısı sonrası 08:30'da otelimizden hareket ediyoruz. İlk durağımız Chenonceau Şatosu. Şato ve bahçeleri gezimizden sonra öğlen yemeğimiz de Şato'nun özel restoranında. Öğlenden sonra Amboise'da Amboise Şatosu ve Leonardo da Vinci 'nin son yıllarını geçirdiği evi Clos Luce'yi geziyoruz. Akşam yemeğimiz ve konaklama Amboise'da 4* Novotel Amboise Hotel 'de.

20 Ağustos 2012 Pazartesi : AMBOISE

Sabah kahvaltısı sonrası 08:30 'da otelimizden hareket ediyoruz.İlk durağımız bilhassa bahçelerinin güzelliğiyle bilinen Villandry Şatosu. Öğlen yemeğimiz şarap bağlarının ortasındaki bir mahzen olan Cave restoranda. Öğlenden sonra Loire Nehri üzerinde muhteşem bir tekne turu bizleri bekliyor. Özel teknemizle yaklaşık üç saat boyunca nehir kenarındaki irili ufaklı kasabaları ve eşsiz güzellikteki köprülerini fotoğraflama imkanı buluyoruz. Akşam yemeğimiz ve konaklama Amboise 'da 4* Novotel Amboise Hotel'de.

21 Ağustos 2012 Salı : AMBOISE - PARİS - İSTANBUL

Sabah kahvaltısı sonrası 08:30 'da otelimizden hareket ediyoruz. Loire Vadisi'nin tüm şatolarının minyatürlerinin olduğu Mini Şatolar Parkı'nı gezdikten sonra Paris'e doğru yola çıkıyoruz. Öğlen yemeğimiz Paris yakınlarındaki Relais des Chartreux Restaurant'da. Öğlenden sonra Paris Charles de Gaulle Havaalanı'na transfer. Bagaj ve pasaport işlemleri sonrası Air France AF 2390 tarifeli seferi ile 18:55'te İstanbul'a hareket.Yerel saatle 23:15'te İstanbul Atatürk Havaalanı'na varıyoruz.

Program değişikliği : Entaş Turizm ve tedarikçilerinin gezi programı ve personelini değiştirme hakları saklıdır. Açıklanan programa sadık kalınması için tüm çabalar gösterilecek olsa da son açıklanan program sonrası yine de değişiklikler yapılabilir.
 
Sağlık koşulları : Katılımcıların zihnen ve bedenen sağlıklı olmaları gerekir. Özel bakım, diyet ya da tedavi gerektiren herhangi bir fiziksel durumun rezervasyon sırasında yazılı olarak mutlaka Entaş Turizm’e bildirilmesi zorunludur. Entaş Turizm ve tedarikçileri kayıt başvurularını kabul etmeme, ya da diğer gezginlerin sağlık ve huzurlarını temin ya da yararlı olacağına inandıkları herhangi başka bir nedenle bir veya daha fazla katılımcıyı geziden çıkarma hakkına sahiptirler.
 
Tıbbi önlemler : Entaş Turizm ve tedarikçileri; vahşi doğa koşullarında gerçekleştirilecek olan gezilerde ve amazon gibi benzeri bölgelerde ya da Afrika ülkelerinde, CDC (Hastalık Denetim Merkezi) ve WHO (Dünya Sağlık Örgütü) kurallarınca sarı humma, sıtma vb gibi aşıları zorunlu kılabilir.
 
Fotoğraf ve Video çekimleri : Entaş Turizm ve tedarikçileri gezi boyunca fotoğraf ya da video görüntüleri kaydetme ve bu görüntüleri tanıtım amacıyla kullanma hakkına sahiptirler. Entaş Turizm şirketiyle tur paketi kayıt sözleşmesi imzalayan katılımcılar, görüntülerinin tanıtım amacıyla kullanılacağını peşinen kabul etmiş sayılırlar. Görüntülerinin kullanılmasını arzu etmeyen gezginlerin kayıt sırasında kimlik bilgilerini seyahat danışmanlarına vermeleri ve isteklerini yazılı olarak beyan etmeleri gerekmektedir.
 
Diğer koşullar : Bu sözleşmeye ek olarak gerekli görülen başka koşul, düzenleme ve bilgi/belge talebi gezginlere gezi öncesi Entaş Turizm  tarafından posta yoluyla bildirilir.

Bu Ülkeye ait bilgiler henüz girilmemiştir. Bilgi almak için vize departmanımızla iletişime geçebilirsiniz.

Tel : 0212 354 24 24

Tur Arama

Entaş Turizm'i Takip Edin

Entaş Turizm'i Arayın

Hemen Bilgi Al


Facebook'ta Bizi Beğenin


Son Baktığınız Turlar