Kurban Bayramı'nda Endonezya

21 - 30 Ekim 2012

  

Bu tur programı bilgi amaçlı arşivden gösterilmektedir.
Güncel değildir. Sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Güncel Turlarımız İçin Tıklayınız

20 / 21 Ekim 2012 Cumartesi / Pazar : İSTANBUL – JAKARTA
Saat 22:00’de Atatürk Havalimanı Dış Hatlarda buluşma. Check-in işlemlerinin ardından saat 00:40’ta TK 66 sefer sayılı uçak ile Jakarta’ya hareket. Geceniz uçakta geçiyor. Saat 18:20’de Jakarta’ya varış. Karşılama sonrası akşam yemeği için yerel bir restorana gidiyoruz. Akşam yemeğinin ardından otelimiz 4* Twin Tower Hotel’e transferimiz var. Geceleme otelde.

22 Ekim 2012 Pazartesi : JAKARTA
Sabah kahvaltısından sonra Tamen mini Indonesia Indah turunu yapıyoruz. Bu turda Endonezya’nın en önemli yapılarının mini örneklerini göreceğiz. Yerel bir restoranda öğle yemeğini yedikten sonra Gajah Müzesi (Ulusal Müze) ve Monas Anıtını ziyaret ediyoruz. Akşam yemeğini yerel bir restoranda yedikten sonra otelimize dönüyoruz. Geceleme otelde.

23 Ekim 2012 Salı : JAKARTA – YOGYAKARTA
Otelde sabah kahvaltısından sonra Sunda Kelapa adlı eski limanı, Batavie isimli eski şehri, Fatahillah meydanını geziyoruz. Öğle yemeği ve Pura Rawamangun ziyaretinden sonra havalimanına gidiyoruz. Saat 17:25’te GA 216 sefer sayılı uçakla Yogyakarta’ya hareket. Saat 18:35’te varıyor, karşılama sonrası yerel bir restoranda akşam yemeğinin ardından otelimiz 4* Inna Garuda’ya varıyoruz. Geceleme otelde.

24 Ekim 2012 Çarşamba : YOGYAKARTA – BALİ
Otelde sabah kahvaltısından sonra UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesinde yer alan ve yapılışı tam olarak bilinemeyen ancak M.S. 7-8. yüzyıllar olarak tahmin edilen, Java adasının en büyük Budist tapınağı olan Borobodur’a gidiyoruz. Daha sonrasında Prambanan Hindu tapınağını da ziyaret edip öğle yemeğimizi yerel bir restoranda yiyoruz. Yemek sonrası havaalanına transfer ve saat 20:20’de GA 254 sefer sayılı uçak ile Bali’ye hareket. Saat 22:30’daki varıyoruz. Daha sonra yerel bir restoranda geç akşam yemeğini aldıktan sonra otelimiz 4* Kuta Paradiso’ya transfer. Geceleme otelde.

25 Ekim 2012 Perşembe : BALİ
Otelde kahvaltı sonrası Batu Bulan köyüne meşhur Barong ve Kris dansını seyretmeye gidiyoruz. Daha sonra Ubud, Goa Gajah ve deniz kenarındaki muhteşem Tanat Lot tapınağını gezip otelimize dönüyoruz. Öğle ve akşam yemekleri yerel restoranlarda ve geceleme otelde.

26 Ekim 2012 Cuma : BALİ – LOMBOK
Sabah kahvaltısından sonra havalimanına transfer. Saat 08:45’te MZ 6600 sefer sayılı uçak ile Lombok adasına uçuş. Varıştan sonra Mayura Su Sarayı, Narmade Parkı, Lingsar tapınağını ziyaret ediyor ve otelimiz 4* Holiday In Resort Hotel Lombok’a varıyoruz. Öğle ve akşam yemekleri yerel restoranlarda. Geceleme otelde.

27 Ekim 2012 Cumartesi : LOMBOK
Otelde sabah kahvaltısı sonrası Banyu Mulek, Sukararar, Rambitan köylerini geziyor, bu köylerde yapılan el sanatlarının çeşitli örneklerini görüyoruz. Tanjung Aab’da deniz molasından sonra yerel bir restoranda öğle yemeğimizi yedikten sonra akşam üzeri muhteşem güneş batımını Batubolong Tapınağı’ndan seyrediyor, akşam yemeğini yerel bir restoranda yedikten sonra otelimize dönüyoruz. Geceleme otelde.

28 Ekim 2012 Pazar : LOMBOK
Sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemekleri otelde. Gün serbest. Geceleme otelde.

29 Ekim 2012 Pazartesi : LOMBOK – JAKARTA – İSTANBUL
Sabah kahvaltısı otelde. Havalimanına hareket. Saat 14:35’te Jakarta’ya uçuş. Saat 15:25’te Jakarta’ya varış. Saat 20:35’te TK 67 sefer sayılı uçak ile İstanbul’a hareket. Geceniz uçakta geçiyor.

30 Ekim 2012 Salı : İSTANBUL
Saat 06:40’ta İstanbul’a varış.

Program değişikliği : Entaş Turizm ve tedarikçilerinin gezi programı ve personelini değiştirme hakları saklıdır. Açıklanan programa sadık kalınması için tüm çabalar gösterilecek olsa da son açıklanan program sonrası yine de değişiklikler yapılabilir.
 
Sağlık koşulları : Katılımcıların zihnen ve bedenen sağlıklı olmaları gerekir. Özel bakım, diyet ya da tedavi gerektiren herhangi bir fiziksel durumun rezervasyon sırasında yazılı olarak mutlaka Entaş Turizm’e bildirilmesi zorunludur. Entaş Turizm ve tedarikçileri kayıt başvurularını kabul etmeme, ya da diğer gezginlerin sağlık ve huzurlarını temin ya da yararlı olacağına inandıkları herhangi başka bir nedenle bir veya daha fazla katılımcıyı geziden çıkarma hakkına sahiptirler.
 
Tıbbi önlemler : Entaş Turizm ve tedarikçileri; vahşi doğa koşullarında gerçekleştirilecek olan gezilerde ve amazon gibi benzeri bölgelerde ya da Afrika ülkelerinde, CDC (Hastalık Denetim Merkezi) ve WHO (Dünya Sağlık Örgütü) kurallarınca sarı humma, sıtma vb gibi aşıları zorunlu kılabilir.
 
Fotoğraf ve Video çekimleri : Entaş Turizm ve tedarikçileri gezi boyunca fotoğraf ya da video görüntüleri kaydetme ve bu görüntüleri tanıtım amacıyla kullanma hakkına sahiptirler. Entaş Turizm şirketiyle tur paketi kayıt sözleşmesi imzalayan katılımcılar, görüntülerinin tanıtım amacıyla kullanılacağını peşinen kabul etmiş sayılırlar. Görüntülerinin kullanılmasını arzu etmeyen gezginlerin kayıt sırasında kimlik bilgilerini seyahat danışmanlarına vermeleri ve isteklerini yazılı olarak beyan etmeleri gerekmektedir.
 
Diğer koşullar : Bu sözleşmeye ek olarak gerekli görülen başka koşul, düzenleme ve bilgi/belge talebi gezginlere gezi öncesi Entaş Turizm  tarafından posta yoluyla bildirilir.

KONSOLOSLUK

BÜYÜKELÇİLİK

 Adres Eski Büyükdere Cad. Özcan Sok. Teknoloji Plaza No:2 Levent, Beşiktaş, İstanbul Abdullah Cevdet sok no 10 06680 Cankaya-Ankara
 Telefon +90 212 349 49 60 + 90 0312 438 21 90 / 92
 Fax + 90 0312-4382193
 Web www.indo-ank.org
 E-mail www.embassyofindonesia.org indoank@marketweb.net.tr
 Başvuru Günleri
 Vize Teslim Günleri
 Vize Ücreti
 İşlem Süresi
Turistik Vize İçin Gerekli Belgeler
Önemli Bilgi

Diplomatik, Hizmet ve Hususi pasaport hamilleri 14 güne kadar olan seyahatlerinde vizeden muaftır. Umuma Mahsus Pasaport hamilleri ise vizeye tabidir. Umuma Mahsus Pasaport hamilleri 30 güne kadar ikamet süreli tek giriş vizelerini sınır kapılarında alabi

Not

Tur Arama

Entaş Turizm'i Takip Edin

Entaş Turizm'i Arayın

Hemen Bilgi Al


Facebook'ta Bizi Beğenin


Son Baktığınız Turlar