• /
  • Turlar
  • /
  • Four Seasons Mauritius Anahita

Four Seasons Mauritius Anahita

-Mauritius

Tarih : Dilediğiniz Tarihlerde

Anahita Four Seasons Resort Mauritiusta evliliğinize ilk adımı attığınız cennette, muhteşem bir balayı tatili sizleri bekliyor.


Dilediğiniz Tarihlerde
Program değişikliği : Entaş Turizm ve tedarikçilerinin gezi programı ve personelini değiştirme hakları saklıdır. Açıklanan programa sadık kalınması için tüm çabalar gösterilecek olsa da son açıklanan program sonrası yine de değişiklikler yapılabilir.
 
Sağlık koşulları : Katılımcıların zihnen ve bedenen sağlıklı olmaları gerekir. Özel bakım, diyet ya da tedavi gerektiren herhangi bir fiziksel durumun rezervasyon sırasında yazılı olarak mutlaka Entaş Turizm’e bildirilmesi zorunludur. Entaş Turizm ve tedarikçileri kayıt başvurularını kabul etmeme, ya da diğer gezginlerin sağlık ve huzurlarını temin ya da yararlı olacağına inandıkları herhangi başka bir nedenle bir veya daha fazla katılımcıyı geziden çıkarma hakkına sahiptirler.
 
Tıbbi önlemler : Entaş Turizm ve tedarikçileri; vahşi doğa koşullarında gerçekleştirilecek olan gezilerde ve amazon gibi benzeri bölgelerde ya da Afrika ülkelerinde, CDC (Hastalık Denetim Merkezi) ve WHO (Dünya Sağlık Örgütü) kurallarınca sarı humma, sıtma vb gibi aşıları zorunlu kılabilir.
 
Fotoğraf ve Video çekimleri : Entaş Turizm ve tedarikçileri gezi boyunca fotoğraf ya da video görüntüleri kaydetme ve bu görüntüleri tanıtım amacıyla kullanma hakkına sahiptirler. Entaş Turizm şirketiyle tur paketi kayıt sözleşmesi imzalayan katılımcılar, görüntülerinin tanıtım amacıyla kullanılacağını peşinen kabul etmiş sayılırlar. Görüntülerinin kullanılmasını arzu etmeyen gezginlerin kayıt sırasında kimlik bilgilerini seyahat danışmanlarına vermeleri ve isteklerini yazılı olarak beyan etmeleri gerekmektedir.
 
Diğer koşullar : Bu sözleşmeye ek olarak gerekli görülen başka koşul, düzenleme ve bilgi/belge talebi gezginlere gezi öncesi Entaş Turizm tarafından posta yoluyla bildirilir.

Four Seasons Mauritius Anahita

Four Seasons Resort Mauritius  Anahita Balayı
 
 
Kalacağınız villanın özel havuzunda, romantik bir akşam yemeği ve bir şişe şampanya ile geçireceğiniz  lüks bir balayı kimin hayali değil ki...
 
Four Seasons Preferred Partner Ayrıcalığı ile,
 
1. Gün
Sahile doğru ilk adım...
Gündüz: Mauritius adasının beyaz kumsallarına uzanmak ve güneş banyosu yapmak için mükemmel fırsat şu an elinizde...
Beau Champ’te veya villanızın özel terasında alacağınız kahvaltı ardından, Resort’te bulunan ve seçeceğiniz üç muhteşem sahillerin birinde yüzme & dinlenme imkanı.
Palmiye ağacı altında bir hamak veya  plajda bir şezlong seçerek  Hint Okyanusu’nun muhteşem manzarasının keyfini çıkartabilirsiniz.
Öğle yemeğinizi almak için çok uzaklaşmanıza gerek yok. Hemen sahilde bulunan Asya mutfağından Sushi’nizi alıp yiyebilirsiniz.
Bu arada , sahilde bulunan restaurantlar’dan egzotik kokteyllerinizi de almayı unutmayın lütfen...
 
Akşam : Akşam yemeğinizi Beau Champ’de restaurantların üç farklı bölümünde de yiyebilirsiniz. Bifteğinizi veya deniz ürünlerinizi seçtikten sonra, bu muhteşem yemeğinizi sufle ile  sonlandırabilirsiniz.
 
2. Gün
Manzaranın Büyüsüne Kapılacaksınız...
 
Gündüz : Hindu tapınağı olan Grand Bassin’i ziyaret edebilir, deniz seviyesinden 550 metre yükseklikte bulunan volkanik krateri görebilirsiniz.
Black River’da bulunan Gorges Ulusal Parkı ziyaret edebilirsiniz.
Rhumerie de Chamarel’de Rom imalathanesinin sırlarını keşfedebilir ve tadabilirsiniz.
 
Akşam : Günlük aktivitelerinizi gerçekleştirdikten sonra, villanızın terasında alacağınız akşam yemeğiniz ve yemeğiniz ardından özel havuzunuzda yüzerek günün yorgunluğunu atabilirsiniz.
 
3. Gün
Gündüz : Four Seasons Resort Mauritius Anahita’da konaklayan tüm misafirlerimiz için golf limitsiz ve ücretsizdir. İster tecrübesiz ,ister profesyonel olun bu muhteşem okyanus karşısında golf oynamayı denemeden ayrılmamanızı öneririz...
 
Kahvaltınızın ardından saat 11:00 sularında golf oynamaya başlayabilir, Le Club Restaurant’tan seçeceğiniz lezzetli makarna,geleneksel Mauritius yemekleri,sandviçler ve burgerler ile yeşile doyabilirsiniz.
 
Akşam : Ünlü şefimizin sizin için yaptığı özel Asya mutfağı yemekleri ile sahilde canlı Sega Show’u izleyebilirsiniz.
 
4. Gün
Cennette Romantik Bir Gün Geçirin.
 
Gündüz : Bambu Sahili’nden, tekne ile Ile Aux Cerf Adasına geçerek  romantik bir piknik yapabilirsiniz.
Resort’e dönünce terapistlerin size öğreteceği masaj teknikleri ile masaj yapabilir veya yaptırabilirsiniz.
 
Akşam : Bambou Dağı’nın ardından batan güneşi izleyebilir ve mumlar eşliğinde yıldızlar altında Wild Beach’te alacağınız akşam yemeği ile günü sonlandırabilirsiniz.
 
5. Gün
Gündüz :Domaine de’l Etoile’da şeker kamışı tarlalarından  bisikletlerle geçerek adrenalin seviyenizi arttırabilir ve macera dolu bir gün yaşayabilirsiniz.
 
Öğle yemeğinizi geleneksel açık büfe Mauritius Restaurant’ında alabilirsiniz.
Okçuluğu deneyebilir ve nehirde dinlenerek rahatlayabilirsiniz.
 
Akşam :Acquapazza Restaurant’ta şef’in özel ev yapımı makarnası ile denize nazır bir akşam yemeği ve tiramisu ile gecenin keyfini çıkartabilirsiniz.
 
6.  Gün
Gündüz : Four Seasons Resort Mauritius Anahita’da yelkenli, tüm motorsuz su sporlarını,su kayağını sınırsız ve ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.
 
Akşam : Beau Champ’te şefin tüm dünya mutfaklarından seçmiş olduğu lezzetlerden oluşan farklı yemek kültürlerini tadabilirsiniz.
 
7. Gün
Vip Dönüş Transferiniz :Dönüş transferiniz için organizasyonunuzu bırakın Entaş Turizm olarak biz ayarlayalım.
Concierge departmanı online check-in işlemleriniz ile ilgilenirken siz de bu muhteşem adada son saatlerinizin tadını çıkartın.
 
Otel yetkililerine piknik sepetinizi hazırlamalarını hatırlatıp, havaalanında sırada beklememek adına VIP Lounge girişinizi rezerve etmelerini isteyebilirsiniz.
 
0

Attractions travelers recommend

Porto Limnionas Beach
“Just Great!!!” 08/27/2013

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam velit augue, placerat quis est eget, cursus dictum felis. Morbi non dui vitae nisl pharetra placerat.


31 reviewsMarathonissi (Turtle Island), Laganas
“Beautiful” 08/27/2013

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam velit augue, placerat quis est eget, cursus dictum felis. Morbi non dui vitae nisl pharetra placerat.


23 reviewsNavagio Beach (Shipwreck Beach)
“like being on a tropical island” 08/27/2013

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam velit augue, placerat quis est eget, cursus dictum felis. Morbi non dui vitae nisl pharetra placerat.


17 reviewsBlue Caves
“A must see” 08/27/2013

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam velit augue, placerat quis est eget, cursus dictum felis. Morbi non dui vitae nisl pharetra placerat.


10 reviewsDestek mi İstiyorsunuz?

Tecrübeli ekibimiz sizlere hafta içi 09:00 - 20:00 ve cumartesi 10:00 - 17:00 arası hizmet vermektedir.

0 (212) 354 24 24


Tur Bilgi Talebi Formu

Captcha
Sosyal Medyada Entaş
© 2014 | Gizlilik İlkesi
Tüm Hakları Saklıdır

Faydalı Linkler

E-Bülten

İletişim Bilgilerimiz
0 (212) 354 24 24
entas@entas.com.tr
faks: 0 (212) 354 24 98
Anasayfa | Entaş Turizm Hakkında | Enka Grup | İnsan Kaynakları | Sıkça Sorulan Sorular | Kişisel Verilerin Korunması | İletişim