• /
  • Turlar
  • /
  • Kurban Bayramında Ren Nehri 4 Ülke

Kurban Bayramında Ren Nehri 4 Ülke

-Almanya -Fransa -Hollanda -İsviçre

Tarih : Dilediğiniz Tarihlerde

Ms Alemannia gemisi ile Kurban Bayramında 4 ülkeyi birlikte keşfedin! Hollanda, Almanya, Fransa ve İsviçre...


FİYATLARA DÂHİL OLAN HİZMETLER:
Ms Alemannia Gemisinde 7 gece tam pansiyon konaklama
Thy ile gidiş-dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
Program dâhilinde tüm transferler
Gemideki sabah kahvaltısı (açık büfe)Yemeklerde alınan çay ve kahveler, kahvaltıda alınan su
Öğle ve akşam yemekleri (set menü)
Gemideki tüm eğlence ve aktiviteler
Entaş Turizm Türkçe Rehberlik hizmeti
Grup oluşması halinde (Otobüslü turlarda En az 20 kişi)
Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır.)
SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ 70 yaşa kadar sınırlı (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından %20 muafiyet uygulanmaktadır. Bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.
Liman vergileri, hava limanı vergileri ve gemi personel bahşişleri (320  €)
Hoş geldin Kokteyli ve Kaptan Yemeği

FİYATLARA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER;
Ms Alemannia Gemide alınan alkollü ve alkolsüz içecekler.
Kişisel harcamalar (Kuru temizleme, telefon v.s)
Programda ekstra olarak belirtilmiş turlar
Yurt dışı çıkış harcı 15 TL.
Turumuzun ilk ve son günü öğle yemeği.
Schengen vize ücreti 130 Euro

ÖNEMLİ NOTLAR:
Vize için en az 6 ay geçerli hiçbir şekilde zedelenmemiş pasaport ve gerekli evrakları acentemizden
 öğrenebilirsiniz..
Pasaport’un en az 2 vize sayfası boş olmalıdır.
Grubumuz sayı bakımında küçük olduğu zaman  Ekstra Turlar geminin diğer müşterileri ile otobüsümüzü paylaşıyoruz.
Vize işlemleri için pasaportunuz tur başlangıç tarihinden 30  günü öncesi ofisimize ulaşmalıdır.
Uçak bileti pasaporttaki isme göre düzenlenir. Yanlış veya eksik isim ve soyisim beyanından sorumluluk tamamen müşteriye aittir.
Uçuşlarımız Türk Hava Yolları’nın tarifeli seferleri ile ekonomik sınıfta yapılmaktadır.
Kişi başı bagaj ağırlığı en fazla 20 kg.
Gemideki programların saatleri değişebilir.
Nehir trafiğine göre gemi varış ve kalkışları değişebilir.
Kesin rezervasyon tam ödeme ile yapılabilir. Programda belirtilen saatler Türk Havayolları ve Cruise firmasından alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü acentemiz programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir. İçerik aynı kalmak koşuluyla tur programında değişiklik olabilir.
Ekstra Turlarda alınacak tüm içecekler gezi ücretine dâhil değildir.
Gezimiz için geçerli tüm yasal hükümler ve sorumluluklar Yolcu Satış Sözleşmemizde belirtilmiştir.
Gezimize kayıt yaptırmış olan yolcularımız sözleşme hükümlerini kabul etmiş sayılırlar.
Sigara sadece güneşleme güvertesindeki belirli bir alanda içilir, gemide diğer mekanlarda sigara içmek kesinlikle yasaktır!!!

Navigasyon güvenliğinden dolayı kaptan ve mürettebatı gezi güzergahını değiştirmeye tek başına karar verebilir.
İptal şartları ; 80 – 100 gün arası tüm ücret iade edilir. 80 gün ve sonrası için gemi şirketi tarafından uygulanan cezai işlemler; 50 – 80 gün arası toplam ücretin % 20’si, 30 – 50 gün arası toplam ücretin % 50’si, 15 – 30 gün arası toplam tutarın % 70’i, 15 – 0 gün arası toplam tutar yanar.


 

Dilediğiniz Tarihlerde
Aşağıda size en uygun paketi belirledikten sonra » Satın Al butonuna basarak ödeme sayısında konkalmamak istediğiniz oda tipini, kişi sayısını ve taksit seçeneğini belirleyerek işleminizi tamamlayabilirsiniz. İşlemleriniz hakkındaki sorularını için 0212 354 2424 No'lu telefondan hemen bizimle iletişime geçebilir veya tur bilgi talebi formu üzerinden talepte bulunabilirsiniz.

En Uygun Alternatifler

Kurban Bayramında Ren Nehri 4 Ülke

1.Gün    İstanbul--BASEL – İsviçre - Varış ve Gemiye Transfer
06:30    İstanbul Atatürk Havalimanında Entaş Turizm standında buluşma
09:10    TK1923 Basel’e hareket
11:10    Basel ’e varış, kısa bir şehir turu ve kabinlere yerleşme ile serbest zaman. Basel, İsviçre'nin kuzeybatısında bulunan şirin bir sınır şehridir.  Şehrin içinden Ren (Rhein) nehri geçmektedir. Ren nehri, şehri büyük Basel ve küçük Basel olarak ikiye ayırmaktadır. İki bölgeyi de birbirine bağlayan 5 köprü bulunmaktadır. Bunlar arasında tam ortada bulunan Rheinbrücke (Ren köprüsü) 1225 yılında yapımına başlanmış olup 1244'te kullanıma açılmış ve birçok süreçten geçerek günümüzdeki halini almıştır. Hoş geldin kokteyli, Akşam yemeği ve geceleme gemide.
            
2.Gün     BASEL –İsviçre
    Serbest zaman veya dileyen misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek olan Colmar veya Zürich şehir turu. Ekstra tur dönüşü öğle yemeğinin ardından Basel merkeze doğru yapılacak yürüyüş.
19.00     Basel’den Ayrılma ve Seyir. Akşam yemeği sonrası Türk Gecesi.
    
3.Gün     SRASBOURG- Fransa

09.00    Strasbourg’a varış. Dileyen misafirlerimizle Strasbourg Ekstra Şehir Turu (40/45 € - Toplam 4 saat) Strazbourg Fransa'nın nüfus bakımından yedinci en kalabalık kenti olup Alsas bölgesi ve Bas-Rhin bölgesinin başkentliğini yapar. Kuzey-doğu bölgesinin ekonomik merkezlerinden biri olan şehir aynı zamanda Avrupa Konseyi ve Avrupa Parlamentosu'nu barındırır. Cenevre ve New York'la birlikte ülke başkentliği yapmadan uluslararası bir organizasyon merkezi barındıran az sayıda kentten biridir. Şehir, 1988'de UNESCO tarafından Dünya Mirasları Listesi'ne dahil edilmiştir. Strasbourg aynı zamanda büyük bir öğrenci kentidir. Üniversiteleri uluslararası platformda tanınmış olup öğrencilerinin 20% si yabancıdır.  Şehir "Avrupa'nin Başkenti" ünvanını taşır.
13.00    Gemiye Dönüş, Öğle yemeği
19.00    Strasbourg’tan Ayrılış ve Seyir

4.Gün     MAINZ- Almanya
07.00    Mainz’a varış. Ren Nehri kıyısında yer alan Mainz, Rheinland-Pfalz eyaletinin başkenti
    ve eyaletteki en büyük kenttir. Alman Federal Cumhuriyeti'nin önde gelen eğlence ve kültür merkezlerinden olan Mainz, Karnavalın sayılı kalelerinden bir tanesidir.  Şehir turu yürüyüş turudur (ekstra – 15 €)
13.00    Mainz’dan ayrıma ve Seyir; öğle ve akşam yemekleri gemide
15.30    Rudesheim’ a varış.  Ekstra turumuzda  (35 €) Şarap bölgesinin merkezi olan Rudesheim için üzüm bağlarında minik gezi treni ile seyahat ve sonrasında şarap tadımı ve Müzik Müzesi ziyareti yapılacaktır. Serbest zamanda, sadece yürüme zorluğu olan misafirlerimize minik trenle gemiye geri dönme hizmeti sunulabilecektir.  Akşam yemeği sonrası dileyen misafirlerimizle tur esnasında da gördüğümüz küçük restoranlarındaki orkestraları ile ünlü “Drosselgasse”   doğru yürüyüp, orda eğlenmeye devam edip kasabanın güzel Reisling şaraplarını ve/veya dileyenler ünlü Brandili kahveleri “Rudesheim Coffee” içebilir ve dans edebilirler.  
        
5.Gün     RUDESHEIM -  KOBLENZ - Almanya
09.00    Rudesheimdan ayrılma ve sabah kahvaltımızı yaparken Koblenz ve efsanevi Lorelei Kayasını ve Ren’ in en güzel kesimi boyunca bereketli üzüm bağları arasında nokta nokta gözüken göz alabildiğine uzanan şatoları geçeceğimiz Romantik Ren’ e doğru seyrimiz devam ediyor. Koblenz’e varmadan önce gemide öğle yemeği olacaktır.
13.00    Tam bir kavşak noktası olan ve Moselle ile Ren Nehrinin buluştuğu  Koblenz’e varıyoruz.  Ekstra olan Koblenz şehir turumuzda (20 €) şehrin tarihi kesimlerini yürüyerek ziyaret ediyoruz. Otobüs alarak Braubach şehrine geçip en iyi halde korunabilmiş olan  “Marksburg Kalesi” ne ziyaret  içeren ekstra tur kısmı seyahat esnasında alınacak kararla misafirlerin isteği olursa ek maliyet belirtilerek tura eklenecektir.
20.00     Koblenz’ Ayrılma ve Seyir.  

6.Gün     KÖLN –Almanya
06.00     Köln’e varış, kahvaltı sonrası, Katedrela kadar güzel bir yürüyüş turu ile serbest zamanımız olacak.    
    Köln’ün,  Gotik tarzdaki Katedrali dünya çapında ün salmıştır.  Köln, eyaletin en önemli ulaşım, kültür, bilim, sanat, ticaret ve eğlence merkezidir. Ayrıca demir ve havayolu ulaşım ağının da kesişme noktasıdır. Ren Nehri, kentin tam ortasından geçmektedir. Nehrin her iki yakası sekiz köprüyle bağlanmıştır, bunlardan ikisi demiryolu köprüsüdür.
18.00    Köln’den ayrılış ve Seyir
    Öğle , Akşam yemekleri gemide
        
7.Gün     AMSTERDAM -Hollanda
12.00    Amsterdam’a varış; Öğle yemeği sonrası,  Amsterdam yürüyüş turu ve serbest zaman.
    Hollanda’nın başkenti olan bu şehir, zengin ve etkileyici geçmişiyle gerçekten göz alıcı bir yerdir. Geleneksel Hollanda mimarisi ve anıtlarını yürüyerek göreceğiz. Akşam yemeği ve geceleme gemimizde
    yemekten sonra, Rehberimizin eşliğinde Kırmızı Fener sokağı gezisi. (Geminin varış noktası yürüme mesafesinden uzak ise otobüs transferi için sadece ücret ödenmesi gerekebilir) .

8.Gün     AMSTERDAM- Hollanda
07.00     Kahvaltı ve sonrasında Odalardan Check-out ve valizlerin araca yüklenmesi   (Gemiden check-out, Transfer saati ve yeri Rehberiniz tarafından bildirilecektir).   
09.30    Serbest zaman veya dileyen misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek olan Zaanse Schans ve Volendam (45 € )  veya Lale zamanlarının olduğu “Keukenhof” Çiçek Parkı (55 €) gezilerinden birine  katılabilirler. Hangi turun olacağına grup birlikte karar verecektir.
13.30    Ekstra turdan dönüş
13.45    Tura katılmayan misafirlerin buluşma noktasından alınması ve Basel Havaalanına Transfer
17.05    TK     ile İstanbul’a hareket
19:00    İstanbul’a varış 

0

Attractions travelers recommend

Porto Limnionas Beach
“Just Great!!!” 08/27/2013

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam velit augue, placerat quis est eget, cursus dictum felis. Morbi non dui vitae nisl pharetra placerat.


31 reviewsMarathonissi (Turtle Island), Laganas
“Beautiful” 08/27/2013

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam velit augue, placerat quis est eget, cursus dictum felis. Morbi non dui vitae nisl pharetra placerat.


23 reviewsNavagio Beach (Shipwreck Beach)
“like being on a tropical island” 08/27/2013

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam velit augue, placerat quis est eget, cursus dictum felis. Morbi non dui vitae nisl pharetra placerat.


17 reviewsBlue Caves
“A must see” 08/27/2013

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam velit augue, placerat quis est eget, cursus dictum felis. Morbi non dui vitae nisl pharetra placerat.


10 reviewsDestek mi İstiyorsunuz?

Tecrübeli ekibimiz sizlere hafta içi 09:00 - 20:00 ve cumartesi 10:00 - 17:00 arası hizmet vermektedir.

0 (212) 354 24 24


Tur Bilgi Talebi Formu

Captcha
Sosyal Medyada Entaş
© 2014 | Gizlilik İlkesi
Tüm Hakları Saklıdır

Faydalı Linkler

E-Bülten

İletişim Bilgilerimiz
0 (212) 354 24 24
entas@entas.com.tr
faks: 0 (212) 354 24 98
Anasayfa | Entaş Turizm Hakkında | Enka Grup | İnsan Kaynakları | Sıkça Sorulan Sorular | Kişisel Verilerin Korunması | İletişim