• /
  • Turlar
  • /
  • Douro Queen ile Portekiz & Ispanya

Douro Queen ile Portekiz & Ispanya

-İspanya -Portekiz

Tarih : Dilediğiniz Tarihlerde

DOURO NEHRİNDE ŞARAP TADIMI & PORTEKİZ & İSPANYA


FİYATLARIMIZA DAHIL OLAN HİZMETLER

Türk Havayolları ile İstanbul - Lizbon - İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti

Lizbon'da 1 gece 1.sınıf otel'de oda&kahvaltı konaklama

Lizbon-Porto-Lizbon arası transfer

(4*+) DLX Nehir gemisinde, 7 gece tam pansiyon konaklama (tam pansiyon dahilinde ki servis gemiye biniş günü akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü sabah kahvaltısı ile son bulmaktadır)

Hoş Geldiniz Resepsiyonu ve Yemeği, Kaptan'ın Gala Gecesi Yemeği

Geleneksel Portekiz BBQ gecesi

Geleneksel Portekiz Folklor ve Fado gecesi

Gemi konaklaması esnasında akşam yemeklerinde alınacak hafif içecekler ve Yerel şaraplar

Programda belirtilen Havalimanı-Otel // Gemi-Havalimanı transferleri

Tecrübeli Türkçe Rehberlik Hizmeti

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Gemideki alkollü ve alkolsüz tüm içecekler

Gemi veya rehber tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar

Havalimanı ve liman vergileri

Yurtdışı çıkış fonu

Schengen vizesi 

Dilediğiniz Tarihlerde
Aşağıda size en uygun paketi belirledikten sonra » Satın Al butonuna basarak ödeme sayısında konkalmamak istediğiniz oda tipini, kişi sayısını ve taksit seçeneğini belirleyerek işleminizi tamamlayabilirsiniz. İşlemleriniz hakkındaki sorularını için 0212 354 2424 No'lu telefondan hemen bizimle iletişime geçebilir veya tur bilgi talebi formu üzerinden talepte bulunabilirsiniz.

En Uygun Alternatifler

Douro Queen ile Portekiz & Ispanya

01. Gün           İstanbul - Lizbon (Portekiz)

26 Temmuz 2016  Atatürk Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde 05.00'da buluşma. Check-in ve Pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları'nın TK 1755 nolu seferi ile saat 07.35'de Lizbon'a haraket. Yerel saat ile 10.30'da Lizbon'a varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile otelimize transfer. Odaların dağılımı sonrası serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Lizbon şehir turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.

02. Gün           Lizbon - Vila Nova De Gaia  / Porto

27 Temmuz 2016  Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemleri ve Vila Nova De Gaia/Porto limanında demirli gemimize transfer.  Saat 16.00’da gemimize check-in ve kabinlere yerleşme. Akşam yemeği öncesi ilk gecemizde gemide ''Hoş Geldiniz Kokteyl'i'' olacak.

03. Gün           Vila Nova De Gaia - Pinhao

28 Temmuz 2016  Kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin esktra olarak düzenleyeceği Lamego turuna katılabilirler. Lamego şehir turunda; tarihi Lamego evleri, şehir meydanı, şehir müzesi ve katedrali görülecek yerler arasındadır. Serbest zamanınızda bölgenin en ünlü şaraplarından biri olan Raposeira şarabını denemenizi tavsiye ederiz. Tur sonrası gemimiz ile Pinhao'da buluşma. Akşam arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği lokal bir şarap üreticisinde Şarap tadımı ve akşam yemeği turuna katılabilirler (Quinta Avessada).

04. Gün           Vega Terron

29 Temmuz 2016  Öğle yemeği sonrası esktra Figueira De Castelo Rodrigo turu için hareket ediyoruz. 16.yy'dan kalma duvarları ve dar sokakları ile ünlü bu kasabayı gezdikten sonra akşam yemeği için gemimize dönüyoruz. Bu gece gemimiz Vega Terron limanında demirli kalacak.

05. Gün           Vega De Terron - Salamanca (İspanya) - Barca D’alva 

30 Temmuz 2016  Kahvaltı sonrası arzu edenler ekstra, UNESCO Dünya Kültür Mirası listesinde bulunan, İspanyanın Castilla y Leon bölgesinde yer alan Salamanca turuna katılabilirler (Öğle Yemekli). Burada yapacağımız tur esnasında, Tarihi Salamanca Üniversitesi, Çift Kuleli Katedral,  St. Martin Kilisesi, 15. yüzyılda inşa edilmiş olan Deniz Kabuğu Evi ve Plaza Mayor meydanı görülecek yerler arasındadır. Şehirdeki serbest zamanınızda küçük cafelerden birinde İspanyol mezeleri olan Tapasları denemenizi tavsiye ederiz. Serbest zaman sonrası Flamenco Show izleme fırsatınız olacak. Daha sonra gemimizin bulunduğu Barca D'Alva'ya hareket. Bu gece gemimizde Portekiz BBQ gecesi düzenlecektir.

06. Gün           Cais Espinho - Regua

31 Tem 2016  Kahvaltı sonrası arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Şarap Tadımı yapmak ve Şarap Müzesini gezmek üzere Pinhao kasabası yakınlarındaki Quinto Do Seixo turu ve Mateus Sarayı & bahçeleri turuna katılabilirler. Bu turda muhteşem Douro nehri ve üzüm bağları manzarasını yaşayabileceksiniz. Dileyenler Douro Şarap müzesini de gezebilirler (giriş ücreti hariç). Mateus sarayı ve bahçeleri, Villa Real şehri yakınlarında ‘’Tras-os-Montes’’ bölgesinde yer almaktadır. Bu tur esnasında, Mateus roze şarabı ile 18.yy dönemine ait bu muhteşem saray arasındaki bağı kurma fırsatınız olacak. Tur sonrası Regua'daki gemimize dönüş. Bu gece gemimizde yerel folklor gösterisi düzenlenecektir. Gemimiz bu gece Regua limanında demirli kalacak.

 

07. Gün           Regua- Vila Nova De Gaia / Porto

1 Ağustos 2016   Kahvaltı sonrası serbest zamanınızda Douro müzesini ziyaret edebilirsiniz. Öğleden sonra Vila Nova de Gaia'ya hareket. Bu gece gemide Veda Yemeği ve Fado gecesi düzenlenecektir. Gemimiz Vila Nova de Gaia/Porto limanında demirli kalacak.

08. Gün           Vila Nova De Gaia / Porto

2 Ağustos 2016   Kahvaltı sonrası arzu edenler ekstra Porto şehir turuna katılabilirler. Bu tur esnasında; Porto’nun 16. yüzyıl ağırlıklı mimarisi, Barok tarzda inşa edilmiş kiliseleri ve Gustav Eiffel tarafından inşa edilmiş muhteşem demir köprüsü görülecek yerler arasındadır. Turumuz lokal bir üreticide Şarap Tadımı imkanı ile son bulacak. Tur sonrası gemimize dönüş ve öğle yemeği. Yemek sonrası arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Guimaraes turuna katılabilirler. Bu tur esnasında 2012 yılında Avrupa'nın Kültür Başkenti seçilen Guimaraes'in Unesco Dünya Kültür Mirası listesine girmiş eski şehir meydanı, ortaçağ Guimaraes kalesi ve otantik sokaklar görülecek yerler arasındadır. Gemimiz Vila Nova de Gaia/Porto limanında demirli kalacak.

 

09. Gün           Vila Nova De Gaia / Porto - Lizbon - İstanbul

03 Ağu 2016   Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemleri ve Lizbon Havalimanına transfer. Check-in ve Pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları'nın TK 1760 nolu seferi ile saat 15.45'de İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 22.20'de varış.

0

Attractions travelers recommend

Porto Limnionas Beach
“Just Great!!!” 08/27/2013

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam velit augue, placerat quis est eget, cursus dictum felis. Morbi non dui vitae nisl pharetra placerat.


31 reviewsMarathonissi (Turtle Island), Laganas
“Beautiful” 08/27/2013

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam velit augue, placerat quis est eget, cursus dictum felis. Morbi non dui vitae nisl pharetra placerat.


23 reviewsNavagio Beach (Shipwreck Beach)
“like being on a tropical island” 08/27/2013

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam velit augue, placerat quis est eget, cursus dictum felis. Morbi non dui vitae nisl pharetra placerat.


17 reviewsBlue Caves
“A must see” 08/27/2013

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam velit augue, placerat quis est eget, cursus dictum felis. Morbi non dui vitae nisl pharetra placerat.


10 reviewsDestek mi İstiyorsunuz?

Tecrübeli ekibimiz sizlere hafta içi 09:00 - 20:00 ve cumartesi 10:00 - 17:00 arası hizmet vermektedir.

0 (212) 354 24 24


Tur Bilgi Talebi Formu

Captcha
Sosyal Medyada Entaş
© 2014 | Gizlilik İlkesi
Tüm Hakları Saklıdır

Faydalı Linkler

E-Bülten

İletişim Bilgilerimiz
0 (212) 354 24 24
entas@entas.com.tr
faks: 0 (212) 354 24 98
Anasayfa | Entaş Turizm Hakkında | Enka Grup | İnsan Kaynakları | Sıkça Sorulan Sorular | Kişisel Verilerin Korunması | İletişim