• /
  • Turlar
  • /
  • Borneonun Gizli Cennetleri

Borneonun Gizli Cennetleri

-Malezya

Tarih : Dilediğiniz Tarihlerde

Kişi Başı Fiyat

3995 $ - 0.00 TL'den başlayan fiyatlarla
Sarawak Sabah Brunei Sultanlığı


Gezilecek Ülke(ler)

Borneo

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

İstanbul/Bandar Seri Begawan; Miri/Kuching/Kota Kinabalu; Sandankan/Kuala Lumpur/İstanbul uçak biletleri (ekonomi sınıfı;
2. günden 11. güne kadar 10 akşam yemeği;
2. günden 12. güne kadar 11 öğle yemeği;
Programdaki geziler ve ören yerleri girişleri;
Tüm bahşişler (Tur Lideri Bahşişi hariç**);
Havaalanı vergileri;
Rehberlik hizmetleri;
Seyahat sigorta paketi**

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Programda belirtilmeyen geziler;
Tur lideri bahşişi**;
Her türlü kişisel harcama;
Vize ücreti;

Dilediğiniz Tarihlerde
Aşağıda size en uygun paketi belirledikten sonra » Satın Al butonuna basarak ödeme sayısında konkalmamak istediğiniz oda tipini, kişi sayısını ve taksit seçeneğini belirleyerek işleminizi tamamlayabilirsiniz. İşlemleriniz hakkındaki sorularını için 0212 354 2424 No'lu telefondan hemen bizimle iletişime geçebilir veya tur bilgi talebi formu üzerinden talepte bulunabilirsiniz.

En Uygun Alternatifler

Borneo'nun Gizli Cennetleri Standart Paket
12 Gece / 13 Gün - Uçuşlar + 21 Yemek + Tüm Turlar dahil

Borneonun Gizli Cennetleri


Sarawak Sabah Brunei Sultanlığı

Sizleri, dünyanın üçüncü büyük adası Borneo üzerinde Malezya'ya ait Sarawak ve Sabah Eyaletleri'nin kıyılarından yağmur ormanlarının derinliklerine doğru yapacağımız sıra dışı bir seyahat beklemekte: tapınakları, camileri ve sömürge mimarisi ile 'kedi' anlamına gelen Sarawak'ın çekici başkenti Kuching; sayısız akarsuları ile saklı kalmış bölge Batang Ai; geçmişte kafatası avcılığı yapan Dayak etnik topluluğunun efsanevi halkı Ibanlar ve yaşadıkları uzun evler; dünyada türleri en fazla tehlike altında olan orangutanlar; Sabah'ın başkenti Kota Kinabalu ve büyüleyici manzaraları ile Kinabalu Milli Parkı; zengin ekosistemi ile Borneo'nun ikinci uzun nehri Kinabatangan; petrolün yoğun bir şekilde fışkırdığı, dünyanın en zengin sultanın yaşadığı en küçük ülkelerinden biri olan Brunei Sultanlığı... Ve bu birbirinden güzel ve ilgiç yerlerin yanı sıra Borneo'ya geçiş noktası, kolonyal geçmişi ve geleceğe dönük mimarisiyle Malezya'nın başkenti Kuala Lumpur ve, geçmişte bir ticaret imparatorluğu olan tarihi şehir Melaka'nın seyahate katacağı ilave bir renk... Kısacası kültür mozaiği, destanları, doğal yaşamı, eşsiz flora ve faunası ile çok kapsamlı, etkileyici bir seyahat ...

Turun Özellikleri

Borneo'ya seyahat için en uygun dönem, en kuru mevsim olan Mart-Ekim ayları arasıdır. Ancak yüksek nem oranı ve yağmur ormanlarında yağış olasılığını unutmamak gerekir.
UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan Kota Kinabalu Milli Parkı ve Melaka tur programımızın içinde yer almakta.
Brunei Sultanlığı'nı boydan boya geçerek başkent Bandar Seri Begawan'da geceleme.
Yolculuk esnasında yapılacak yürüyüşlerin önemli bir zorluk derecesi yok.
Iban köylerinin ve 'Long house' larının keşfi.
Sarawak ve Sabah Doğa Rezervleri'nde Orangutanlarla tanışma.
Konaklamalar Kuala Lumpur, Kuching ve Kota Kinabalu'da 5 yıldızlı otellerde.
Batang Ai ve Kinabatangan bölgelerindeki çevreye uygun, güzel konumlu ve gerekli konfora haiz lodge'larda tam 5 gece kalarak unutulmaz bir yağmur ormanı deneyimi yaşayabilme imkanı.
Ulaşım otobüs ve yağmur ormanlarının derinlerine ise tekne ile.
Uzak mesafeleri hava yoluyla geçerek (3 iç hat) yorulmadan ve zaman kaybetmeden herkesin rahatlıkla katılabileceği bir seyahat programı.

Tur Programı

7 Ağustos 2019 , Çarşamba İstanbul - Singapur

Singapur Hava Yolları ile saat 13:30'da Singapur'a hareket.

8 Ağustos 2019 , Perşembe Singapur - Brunei / Bandar Seri Begawan

Saat 05:00'da Singapur'a ve saat 08:40'ta hareketle saat 10:50'de Borneo Adası'nda yer alan Petrol zengini Brunei Sultanlığı'na varış. XVII. yüzyılda, Hollandalılardan sonra bölgedeki İngilizlerin hakimiyeti Doğu Hindistan Şirketi ile başladı ve 1888'de Brunei tamamen İngiliz himayesine girdi. İngiliz himayesinin kalkması için anlaşma yapıldıktan sonra Brunei, 1 Ocak 1984'te bağımsızlığını ilan etti. Resmi adı olan Brunei Darüsselam, bağımsızlığından bu yana Sultan Hasan Al Bolkiah tarafından yönetilmekte. 'Altın Sultan' olarak tanınan Brunei Sultanı dünyanın en zengin insanlarından biridir. Büyük kısmı ormanlarla kaplı 5.770 kilometrekarelik küçücük ülke dünyanın en yeşil coğrafyalarından birine sahip. Petrol, tabii gaz gibi yeraltı madenleri bakımından da çok zengin. Ayrıca, ormanlardan elde edilen kauçuk gibi pekçok ürün Brunei'nin tabii zenginliklerini oluşturmakta. Başkentin merkezindeki otelimize yerleşme ve yerel bir restoranda öğle yemeğinden sonra, kısaca BSB olarak adlandırılan başkentin keşfi. Bandar Seri Begawan, en çok güzel altın kubbeli camileri ve sarayları ile dikkat çekmekte. Şehrin odak noktası olan ülkenin en büyük camii Jame Asr Hassanil Bolkiah ve Brunei Nehri'ne yakın suni bir gölette inşa edilen Omar Ali Saifuddin camileri gezisi. Daha sonra, XVI. yüzyıldan beri bir yerleşim yeri olan dünyanın en büyük su köyü Kampung Ayer'e tekne ile hareket. Kazıklar üstüne inşa edilmiş evlerde yaşayan bölge halkının ilginç geleneksel hayatına tanık olacağız. Son olarak 'İnanç Işığının Sarayı' anlamına gelen Istana Nurul Iman Sarayı'nı dıştan görme. Brunei Sultanı'nın yaşadığı 200.000 metrekarelik bir alanda kurulmuş sarayın içerisinde 1788 oda, 257 banyo, 5000 kişilik bir ziyafet salonu, 1500 kişiyi alabilen bir cami, 5 yüzme havuzu ve 110 arabalık bir garaj bulunmakta. Gezinin sonunda otele transfer ve yerleşme. Akşam yemeği yerel bir restoranda. Geceleme otelde.

9 Ağustos 2019 , Cuma Brunei / Bandar Seri Begawan - Sarawak / Miri - Kuching

Sabah, Bandar Seri Begawan gezisine Royal Regalia Müzesi ile devam. 1992'deki sultanın gümüş jübilesi için açılan müzede 600 senedir nesilden nesile aktarılan kraliyet mirası ve sultanların taç giyme töreni için kullanılan Bandar Seri Begawan sokaklarında çekilen büyük yaldızlı kraliyet arabası, bol mücevher ve diğer ülke liderlerinin verdiği hediyeler gibi eşyalar sergilenmekte. Daha sonra, Sarawak sınırına doğru otobüsle hareket. Gür ormanlar arasından geçerek, iki saatlik bir yolculuğun ardından Sarawak ile Brunei'yi bağlayan Batang Baram köprüsünü geçerek sınırı geçiş. 2003 senesinde köprü açılana kadar, Brunei-Sarawak arasında ulaşım feribot ile gerçekleşmekte idi. Brunei'nin batı giriş kapısı olan ve Çin Denizi'nin kenarına kurulmuş Sarawak'ın en büyük ikinci şehri Miri'ye varış. Öğle yemeğinin ardından havalimanına transfer ve Air Asia Hava Yolları ile saat 15:45'te hareketle saat 16:45'te Malezya'nın en büyük eyaleti Sarawak bölgesinin başkenti ve Güneydoğu Asya'nın en hoş şehirlerinden biri olan Kuching'e varış. Denizden 30 km uzak, Sungai Sarawak Nehri'nin kıyısında yer alan Kuching'e varışı takiben karşılama ve şehir merkezine transfer. Muhteşem gün batımını seyrinden sonra otelimize yerleşme. Akşam yemeği ve geceleme otelde.

10 Ağustos 2019 , Cumartesi Kuching - Semenggoh Doğa Rezervi - Batang Ai

Sabah, Kuching'in güneyinde yer alan Semenggoh Sarawak Doğa Rezervi'ne hareket. Dünya Yaban Hayatını Koruma Vakfı (WWF)'na göre Borneo'da her yıl 1.3 milyon hektar orman yok oluyor. Palmiye ağacı yetiştiriciliği yüzünden, kaçak ağaç kesimi ve yangınlar sonucunda adanın doğal hazinesi ve ekosistem dengesi tehlike altında kalmakta. Bu nedenle ağaçlarda yaşayan orangutan nüfusunun doğal yaşam ortamları yok olma tehlikesiyle karşı karşıya. Tutsak ve annesiz kalan bebek Orangutanları, hayatta kalabilmeleri için adanın ender sayıdaki rehabilitasyon merkezlerinde koruma altına alıp sonra tekrar doğaya salıveriyorlar.
Yağmur ormanında bir yürüyüş yaptıktan sonra, Semenggoh Sarawak Doğa Rezervi'nde rehabilitasyon amacıyla koruma altına alınmış Orangutan'lar ile tanışma. Yerel dilde 'orman adamı' anlamına gelen ve 'Borneo'nun yaban adamı' olarak nitelendirilen Orangutan'ları en güzel zamanı olan sabah beslenirken doğal ortamda gözlemleyebilirsiniz. Daha sonra, dört buçuk saatlik mesafede bulunan Batang Ai'ya doğru yola devam. Yol üzerinde bulunan Serian'da balıkların yanı sıra renkli yağmur ormanları ürünlerinin satıldığı pazarda mola. Lachau'da yerel bir çin lokantasında öğle yemeği. Burada, ertesi gün ziyaret edilecek İban aileleri için ufak hediyeler satın alabilme imkanı. Dayak bölgesinin içlerine doğru iki saatlik bir yolculuktan sonra Batang Ai Gölü'ne varış. 30 dakikalık bir tekne yolculuğun ardından gölün kenarındaki otelimize yerleşme. Yağmur ormanları ile çevrili harika bir konumda yer alan otel geleneksel İban uzun evleri mimari tarzında inşa edilmiş. Akşam yemeği ve geceleme lodge'da.


11 Ağustos 2019 , Pazar Batang Ai

Sabah Dayak bölgesinin daha gizli kalmış bölgelerini keşfetmek üzere yerel piroglarla (long boat) hareket. Sadece nehirden ulaşılabilen bir İban köyüne varış. Alıştığımızın çok dışında bir görüntü sergileyen kazıklar üzerine kurulu geleneksel uzun evlerde (long house) yaşayan halkın ilginç yaşamını gözlemleyebilme imkanı. Eskiden şavaşçı ve kafatası avcıları olarak tanınan İban halkı, günümüzde çiftçilik, balıkçılık ve avcılık ile geçinerek doğa ile ahenk içinde yaşamakta. Birkaç ailenin bir arada yaşadığı, tahta ve bambudan yapılmış tipik bir 'uzun ev' gezisi esnasında yerel pirinç alkolü olan 'tuak' tatma, 'saygı' töreni ve Iban'ların geleneksel 'Ngajat' dansını izleme. Öğle yemeği uzun evde piknik şeklinde. Öğleden sonra yağmur ormanında yürüyüşün ardından teknelerle otele dönüş. Akşam yemeği ve geceleme lodge'da.

12 Ağustos 2019 , Pazartesi Batang Ai - Kuching - Kota Kinabalu

Kahvaltının ardından, Kuching'e dönmek üzere hareket. Ekvatoryal ormanlardan, çeltiklerden, kauçuk ve karabiber plantasyonlarından oluşan manzaraları izleyerek ve yol üzerindeki Ranchang Pool'da öğle yemeği için durarak, beş saatlik bir yolculuktan sonra Kuching'e varış. Beyaz Raca'ların izinde tarihi şehrin keşfi. Brunei Sultanı için danışman olarak çalışan James Brooke isimli bir İngiliz, 1841 yılında muhaliflerin tehlikeli bir isyanını bastırınca, Sultan karşılığında kendisine Racalık ünvanı verir. Böylece Sarawak, Beyaz Racalar'ın egemenliği altına girer. Geleneklerin çok güçlü olduğu tüm Borneo Adası'nda, bu dönemden itibaren Sarawak ekonomik bir gelişme sağlar ve korsanlık ile kafatası avcılığı gibi şiddet olayları denetim altına alınır. Burada bölgenin karmaşık etnik yapısını yansıtan Anglikan ve Katolik katedralleri, camileri, Budist ve Hindu tapınakları, Beyaz Raca'ların eski sarayı Astana binasını, şehrin sembolü Kedi heykelini görebilirsiniz. Tur esnasında Borneo'ya ait etnolojik ve arkeolojik eserleri sergileyen İngiliz sömürge mimarisinin en güzel orneklerinden biri olan Sarawak Müzesi gezisi. Yerel bir restoranda akşam yemeğinden sonra havalimanına transfer ve Air Asia Hava Yolları ile saat 20:30'da hareketle saat 22:00'de Borneo Adası'nın kuzeydoğusunda yer alan ve daha çok KK olarak adlandırılan Sabah eyaletinin başkenti Kota Kinabalu'ya varış. Gelişte karşılama ve şehir merkezindeki otelimize transfer ve yerleşme. II. Dünya Savaşı sırasında harap olduktan sonra yeniden kurulan şehir, modern bir görünüme sahip bir ticaret ve tatil merkezidir. Geceleme otelde.

13 Ağustos 2019 , Salı Kota Kinabalu - Kinabalu Dağı Milli Parkı - Sandankan

Sabah, 1963 te Sabah Eyaleti'nin ilk milli park ve aynı zamanda Malezya'da Unesco tarafından Dünya Mirası Listesi'ne alınan ilk yer olan Kinabalu Dağı Milli Parkı'na hareket. Kota Kinabalu'dan iki buçuk saatlik mesafede bulunan 754 kilometre kare genişliğindeki Kinabalu Parkı, 4095 metre ile Güney-doğu Asya'nın en yüksek dağı olan 'Gunung Kinabalu' 'ya ev sahipliği yapmakta. Araştırma ve eğitim merkezi gezisi esnasında, dev ağaç ve aşk merdivenlerinin yanı sıra değişik etobur bitkileri, çok nadir bir orkide olan Paphiopedilum rothschildianum gibi çok sayıda endemik bitki türünü ve dünyanın en büyük çiçeği olan Rafflesia Keithii'yi görebilir, bu olağanüstü biyolojik çeşitliği barındıran parkı hakkında bilgi edinebilirsiniz. Daha sonra, parkın flora ve faunasını keşfetmek üzere, yağmur ormanı ve botanik bahçesinde yerel rehber eşliğinde yürüyüş. Öğle yemeği sülfür banyoları ile meşhur Kinabalu Dağı eteklerindeki Poring Hot Spring'de. Gezinin ardından, Sabah Eyaleti'nin doğusuna doğru yola devam. Akşamüstü Sepilok'a varış ve rehabilitasyon merkezine yakın, yemyeşil bir doğa'nın içinde kurulmuş olan lodge'umuza yerleşme. Akşam yemeği ve geceleme lodge'da.

14 Ağustos 2019 , Çarşamba Sandankan - Sukau

Sabah, orangutanların keyifle beslenmelerini izleyeceğiniz Sepilok'un ünlü rehabilitasyon merkezinin ziyaretinden sonra, Sabah'ın ikinci büyük şehri Sandankan'a hareket. Son derece hareketli merkez pazarını gezdikten sonra Sulu Denizi manzaralı bir restoranda öğle yemeği. Sandankan limanından, önce denizden ve daha sonra Sulu Denizi'ne dökülen dünyanın en zengin ekosistemlerinden biri olan Sungai Kinabatangan nehrinden, kazıklar üzerinde kurulu balıkçı köylerini görebileceğiniz iki buçuk saatlik bir hızlı bot yolcuğu ile Sukau bölgesine hareket. 560 km ile Sabah'ın en uzun ve en güçlü akarsuyu olan Kinabatangan nehrinde bakir mangrovlardan, sulak alanlardan ve yağmur ormanlarından oluşan çok özel bir doğal ortamda, sıra dışı manzaralar eşliğinde yolculuk. Harika bir doğanın ortasında, kazıklar üstüne inşa edilmiş lodge'umuza varış. Akşam üstü, yerel rehber eşliğinde, boynuz gagalı harika Hornbill kuşları ve nesli tehlikede olan türlerden biri olan kırmızı uzun burunlu Proboscis (Nasalis larvatus) maymunları gibi endemik yaban hayvanlarını görebileceğiniz bir tekne gezisi. Bölge, gergedan, pigme (cüce) Borneo fili, orangutan dahil 10 maymun türü ve 8 hornbill kuş türü barındırmakta. Akşam yemeği ve geceleme lodge'da.

15 Ağustos 2019 , Perşembe Sukau

Doğa severler için yağmur ormanın ortasında harika bir gün daha başlıyor. Sabah erken, Gibbon maymunları ve Hornbill kuşlarının sesleriyle uyandıktan sonra yaşayacağınız yeni bir deneyim için yerel rehber eşliğinde hareket. Kinabatangan Nehri'nin yukarı yönüne doğru bir tekne yolculuğu ile nehrin mendereslerinin oluşturduğu ve oxbow Lake olarak adlandırılan göle varış. Olağanüstü bir kuş gözlemleme imkanı sunan gölün kıyısındaki ormanda bir doğa yürüyüşü yaparak sabahın erken saatlerindeki yaban hayatını gözlemleyebilirsiniz. Geç bir kahvaltı için lodge'a dönüş ve dinlenme. Öğleden sonra, endemik yaban hayatı biraz daha gözlemleyebilmek için geç vakitte yeni bir tekne gezisi. Akşam yemeğinden ve hava karardıktan sonra, böceklerin gece konserlerini ve ormanın seslerini dinleyebilmek ve ışık saçan ateş böcekleri eşliğinde karanlıkta yaşayan canlıları görebilmek üzere son bir tekne gezisi. Geceleme lodge'da.

16 Ağustos 2019 , Cuma Sukau - Sandankan - Kuala Lumpur

Sabah, daha kısa bir tekne yolculuğu ve daha sonra otobüs yolculuğu ile Sandakan'a otobüsle geri dönüş. Filipinler ve Borneo arasında yer alan Sulu Denizi'nin kenarındaki Sandakan'ın keşfi. Sandakan Körfezi manzarasına hakim yerel bir restoranda öğle yemeğinin ardından, hava limanına transfer ve Air Asia Hava Yolları ile saat 18:15'te Kuala Lumpur'a hareket. Akşam yemeği uçakta. Saat 20:55'te başkente varışı takiben şehir merkezinde, Petronas İkiz Kuleleri'ne 500 metre mesafede konumlanan otelimize transfer. Otel, çok sayıda alış veriş, yemek ve eğlence imkanı içeren Jalan Ampang Caddesi yakınınında bulunmakta. Geceleme otelde.

17 Ağustos 2019 , Cumartesi Kuala Lumpur

Kahvaltının ardından, şehir turu için otelden hareket. Egzotik ağaçlarla ve bitkilerle bezeli sokakları ve parkları ile bahçe-şehir olarak nitelendirilen Kuala Lumpur dünyanın en yeşil şehirlerinden biridir. Olağanüstü yeşilliğin yanı sıra başdöndürücü gökdelenler gibi ultramodern yapılar, saraylar, camiler, tapınaklar, sömürge döneminin güzel binaları ve hareketli mahalleleri şehri çekici kılmakta. İlk olarak Kuala Lumpur'un kuzeyinde yer alan ve Hindular için kutsal bir ibadet yeri olan Batu Mağaraları gezisi. Başkente dönüş ve Istana Negara Kraliyet Sarayını ve 452 metre yükseklikteki 88 katlı Petronas İkiz Kulelerini gördükten sonra, Kuala Lumpur'u 360 derece seyredebileceğiniz Menara kulesine çıkış. Kulede öğle yemeğinden sonra, şehrin keşfine devam: Gombak ve Klang nehirlerinin kesişme noktasında yer alan Malezya'nın en eski cami Masjid Jamek, Dataran Merdeka Bağımsızlık Meydanı, Mağrip mimarisini yansitan tren istasyonu, Ulusal Anıt, Göl Bahçesi, Orkide ve Hibiskus Bahçeleri, Merkez Pazarı ve Chinatown görülecek yerler arasında. Gezinin ardından otele dönüş. Akşam yemeği dans gösterileri eşliğinde yerel bir restoranda. Geceleme otelde.

18 Ağustos 2019 , Pazar Kuala Lumpur - Melaka - Singapur

Sabah,tarihi mirası ve kültürünü keşfetmek üzere Kuala Lumpur'un 145 kilometre güneyinde yer alan Malacca eyaletinin başkenti Melaka'ya hareket. Unesco tarafından Dünya Mirası Listesi'ne alınan Malezya'nın tarihi şehri Melaka (Malacca) 1400 yılında Sumatra'dan kaçan bir prens tarafından kurulmuş. Çinli, Hintli, Arab ve Avrupalı tüccarları çekerek Melaka Sultanlığının ticaret merkezine dönüşen Melaka şehri bir asır boyunca altın çağını yaşadıktan sonra 1511'de Portekiz, 1641'de Hollanda ve 1824'te İngiltere olmak üzere sömürgeci güçlerin egemenliği altına girmiş. Değişik dönem ve egemenliklerin zengin bir sentezinden oluşan şehrin yürüyerek keşfi. Burada yerleşen Çinlilerin yerli Malay kadınlarla evlenmesi sonucu ortaya çıkan Baba & Nyonya kültürü ve özellikle mutfağı Melaka'nın eşsiz bir özellik katmakta. Öğle yemeği Melaka'ya özgü lezzetleri tatma imkanı bulacağınız tipik bir Baba & Nyonya lokantasında. Öğleden sonra, son alış verişleri yapabilmeniz için meşhur Jonker's Caddesi'nde serbest zaman. Akşamüstü Kuala Lumpur havaalanına transfer ve Singapur Hava Yolları ile saat 20:40'ta hareketle saat 21:45'te Singapur'a varış.

19 Ağustos 2019 , Pazartesi Singapur - İstanbul

Singapur Hava Yolları ile saat 01:45'te hareketle saat 07:45'te İstanbul'a varış.
 

Konaklanılacak Oteller

Bandar Seri Begawan - (5 *) Rizqun International Hotel

Kuching - (5 *) Hilton Hotel
Batang Ai - (4 *) Aiman Longhouse Resort
Kota Kinabalu - (5 *) Le Meridien Hotel
Sandakan - (3 *) Sepilok Nature Resort
Sukau - (3 *) Rainforest Lodge
Kuala Lumpur - (5 *) The Royale Chulan Hotel

 

0

Attractions travelers recommend

Porto Limnionas Beach
“Just Great!!!” 08/27/2013

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam velit augue, placerat quis est eget, cursus dictum felis. Morbi non dui vitae nisl pharetra placerat.


31 reviewsMarathonissi (Turtle Island), Laganas
“Beautiful” 08/27/2013

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam velit augue, placerat quis est eget, cursus dictum felis. Morbi non dui vitae nisl pharetra placerat.


23 reviewsNavagio Beach (Shipwreck Beach)
“like being on a tropical island” 08/27/2013

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam velit augue, placerat quis est eget, cursus dictum felis. Morbi non dui vitae nisl pharetra placerat.


17 reviewsBlue Caves
“A must see” 08/27/2013

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam velit augue, placerat quis est eget, cursus dictum felis. Morbi non dui vitae nisl pharetra placerat.


10 reviewsDestek mi İstiyorsunuz?

Tecrübeli ekibimiz sizlere hafta içi 09:00 - 20:00 ve cumartesi 10:00 - 17:00 arası hizmet vermektedir.

0 (212) 354 24 24


Tur Bilgi Talebi Formu

Captcha
Sosyal Medyada Entaş
© 2014 | Gizlilik İlkesi
Tüm Hakları Saklıdır

Faydalı Linkler

E-Bülten

İletişim Bilgilerimiz
0 (212) 354 24 24
entas@entas.com.tr
faks: 0 (212) 354 24 98
Anasayfa | Entaş Turizm Hakkında | Enka Grup | İnsan Kaynakları | Sıkça Sorulan Sorular | Kişisel Verilerin Korunması | İletişim