• /
  • Turlar
  • /
  • Bostondan NewYorka

Bostondan NewYorka

-Amerika Birleşik Devletleri

Tarih : Dilediğiniz Tarihlerde

Kişi Başı Fiyat

3235 $ - 0.00 TL'den başlayan fiyatlarla
A.B.Dnin Doğu Başkentleri Boston, New York, Washington


Gezilecek Ülke(ler)

U.S.A

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

8 gece belirtilen veya benzeri otellerde oda kahvaltı konaklama
Geliş günü ve dönüş günü Havaalanı-Otel-Havaalanı transferleri,
Programda belirtilen turlar,
2 akşam yemeği (6.ve7.gün)
6 öğle yemeği (2.,3.,4.,6.,7. ve 8.gün)
1.günden 9.gün dahil İngilizce rehberlik/soförlük hizmetleri
Programdaki gezilerin ören yerleri girişleri;
Kişi sayısına göre 7-14 kişilik lüks araçla transferler ve turlar
Seyahat sigorta paketi*

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Uçak biletleri
Programda belirtilmeyen geziler;
Programda belirtilmeyen yemekler
Yemeklerde alınan içecekler
Tur lideri bahşişi**;
Her türlü kişisel harcama;
Vize ücretleri;

Dilediğiniz Tarihlerde
Aşağıda size en uygun paketi belirledikten sonra » Satın Al butonuna basarak ödeme sayısında konkalmamak istediğiniz oda tipini, kişi sayısını ve taksit seçeneğini belirleyerek işleminizi tamamlayabilirsiniz. İşlemleriniz hakkındaki sorularını için 0212 354 2424 No'lu telefondan hemen bizimle iletişime geçebilir veya tur bilgi talebi formu üzerinden talepte bulunabilirsiniz.

En Uygun Alternatifler

Boston'dan NewYork'a Superior Paket
8 gece / 9 gün + 8 yemek + Tüm turlar dahil.

Bostondan NewYorka


A.B.D'nin Doğu Başkentleri Boston, New York, Washington

Yüzölçümü ve ekonomisiyle dünyanın en büyük ülkelerinden Amerika Birleşik Devletlerinin Atlantik Kıyıları'nda 9 günlük bir keşif yolculuğu. Popüler sayfiye bölgesi Cape Cod ve Rhode Island'da muhteşem evler görmek. Times Meydanı ve Özgürlük Heykeli'yle hiç uyumayan şehir olarak bilinen Newyork'da bir Gospel Ayinine katılmak. Modern çağa yüz çeviren Amiş Topluluğu'nu tanımak. Bağımsızlık Bildirgesi'nin imzalandığı Philadelphia'yı görmek. Üniversiteleri, Amerikan Devrimi'nin sembolleri ve eski mahalleleriyle Boston'dan başlayan Anıtları, parkları, müzeleri, Beyaz Saray'ı ve tarihi semtleriyle Washington'da biten doyumsuz bir gezi. Amerika'nın doğusunun parlak yıldızlarını keşif zamanı.

Turun Özellikleri

Küçük bir grupla Amerika Birleşik Devletleri' nin efsanevi kentlerine bir yolculuk,
A.B.D.'nin doğusunda yer alan başkentleri keşfetme fırsatı,
Newport'ta The Breakers Evi ziyareti,
Newyork'da Gospel Ayini,
Newyork'da şehrin kalbinde Manhattan'da konaklayarak şehrin tadını çıkarmak
Modern çağa yüz vermeyen Amiş topluluğuna farklı bir bakış.
İngilizce rehberlik hizmetiyle garanti deparlıdır.

Tur Programı

20 Ağustos 2019 , Salı Boston

Boston Logan Havalimanı'nda karşılama. Otele transfer ve konaklama.

21 Ağustos 2019 , Çarşamba Boston

Sabah kahvaltıdan sonra şehir gezisi. Tarihsel öneminin yanı sıra gerçekten güzel bir şehir olan Boston sadece Massachusetts'in değil New England'ın da başkenti olarak görülmektedir. Şehir gezisinde MIT ve Harvard Üniversitesi'nin kampüslerinin bulunduğu Cambridge'in görülmesi. Nehrin karşısında, şehrin 18. ve 19. yüzyıldaki en popüler mekanlarını ve Amerikan Devrimi'nin tohumlarının ekildiği yerleri görmek için Özgürlük Patikası'na yürüyüş. Görülecek diğer yerler arasında ABD'nin en eski şehir parkı olan Boston Common, Daracık arnavut kaldırımlı sokakları, gazlı sokak lambaları ve kentin üst tabakasının yaşadığı eski mahalleleriyle büyüleyici Beacon Hill, ayrıca hem alışveriş hem de yemek için harika bir yer olan açık hava pazarı Faneuil Hall'u da görülebileceği Quincy Market. Quincy Market'te öğle yemeği. Bu güzel şehrin kişisel keşfi için öğleden sonra ve akşam yemeği için serbest zaman, ardından, otele transfer ve geceleme.

22 Ağustos 2019 , Perşembe Boston - Cape Cod - Newport

Sabah kahvaltının ardından Cape Cod'a hareket. Yaklaşık bir buçuk saatlik bir yolculukla geleneksel balıkçı köyleri Sandwich, Barnstable ve Yarmouth'tan geçerek Cod Burnu'na varış. Cape Cod ya da Cod Burnu, ABD'nin Massachusetts eyaletinde bulunan bir yarımadadır. Eyaletin en doğu kısmını teşkil eder. Massachusetts'in güneydoğu köşesinden Atlantiğe uzanan coğrafyasıyla 19. Yüzyıldan beri New York'lular yazlarını burada geçirmektedir. Öyle ki yaz dinlenceleri için ikonik bir kaçış noktası olarak dünyanın her yerinden ziyaretçileri çekmektedir. Hyannis'te, John F. Kennedy'nin Müzesi'ni ziyaret Öğle Öğlede yemeğinden sonra yat limanındaki şiirsel gün batımının tadını çıkarmak için Newport, Rhode Island'a yolculuk. Newport, Narragansett Koyu'nda bulunan zarif bir yatçı mekanı ve yatçılığın Mekke'si kabul edilmektedir. Burada, şehrin müthiş altın yaldızlı konaklarından biri olan 19. yüzyılın sonlarında New York'un en zengin ailesi Vanderbilt'lerin yazlık evi The Breakers Evi'ni ziyaret. Akşam yemeğinde Newport'ta serbest zaman. Otele transfer ve geceleme.

23 Ağustos 2019 , Cuma Newport - New York

Sabah kahvaltıdan sonra efsanevi Amerikan şehri New York'a hareket. Gökdelenleriyle bir kentsel orman, sanat, eğlence ve alışveriş cenneti. 'Varışta, panoramik şehir turu ve Times Meydanı'nda öğle yemeği. Öğleden sonra, midtown ve aşağı Manhattan ile panoramik şehir turuna devam; Times Meydanı ve Broadway; 5. Cadde, St Patrick Katedrali, Rockefeller Merkezi; Empire State Binası, Greenwich Köyü, Soho, Çin Mahallesi ve Küçük İtalya. New York'un nefes kesici manzarasının tadını çıkarmak için Empire State Binası'nın 86. Kat Gözlemevi'de günbatımı. New Yorker' yaşam tarzından ve otelinizin bulunduğu Manhattan'da 'hiç uyumayan şehir'in enerjisini yaşama fırsatı. Akşam serbest zaman. Manhattan'da konaklama.

24 Ağustos 2019 , Cumartesi New York

Bugün kahvaltıdan sonra New York'un metrosu, Özgürlük Heykelinin bulunduğu adayı ve Ellis Adası gezileri. Battery Park'a metro ile giderek oradan Liberty Adası feribota biniş. 1886'dan beri Amerika Birleşik Devletleri'nin sembolü olan Özgürlük Heykeli ve inşa edildiği adayı ziyaret. Ardından feribotla Ellis Adası'na gidiş. Ellis Adası 1950'lerde göçmenlerin ülkeye giriş noktasıydı. Göçmen Müzesi ziyaretinin ardından Battery Park'a geri dönerek New York'da finans merkezi olan mahalleyi, meşhur Walt Street'i ve 11 Eylül Anıtı'nı ziyaret. Öğleden sonra ve akşam serbest zaman. Konaklama Manhattan'da.

25 Ağustos 2019 , Pazar New York - Philadelphia - Lancaster

Kahvaltının ardından Panoramik Harlem gezisi : Apollo Tiyatrosu, St John Katedrali, General Grant National Hastanesi, Colombia Üniversitesi görülecektir. New York gezisi Afro-Amerikan Kilisesi'nde Gospel Ayini'ni izleyerek tamamlanıyor. Philadelphia'ya doğru yolculuk sırasında öğle yemeği. Philadelphia'ya varınca yürüyerek tarihi kent merkezi gezisinde 1695 yılında inşa edilmiş Christ Kilisesi, İlk Quaker'ların toplantı evi, Eski Şehir Binası, Bağımsızlık binası ve Özgürlük Çanı görülecektir. Philadelphia A.B.D. tarihinde çok önemli bir yere sahiptir. Bağımsızlık Bildirgesi burada imzalanmış ve ilk çan çalınmıştır. South Street ve Market Street olarak adlandırılan iki çok büyük caddesi, birçok alışveriş merkezini, barları ve kafeleri ve paytonlarla eski bir Avrupa kentini andırmaktadır. Akşamüzeri Amiş Topluluğu'nun yaşadığı Lancaster'a gidiş. Amiş lokantasında akşam yemeğinin ardından otele transfer ve konaklama.

26 Ağustos 2019 , Pazartesi Lancaster - Baltimore - Annapolis - Washington, DC

Kahvaltının ardından elektrik, telefon, bilgisayar gibi günümüz insanı için vazgeçilmez araçları kullanmayarak modern yaşama yüz çeviren ve daha basit bir yaşama inanan Amiş Topluluğuyla tanışma; Amiş Çiftliği ve Müze Evi ziyareti. Daha sonra devasa liman kenti Baltimore'a giderek iç liman ve Fells Point ile panoramik şehir turu. 18. Yy ortalarında kurulan Fells Point 1763 yılında kurulan Fell's Point Avrupa'dan ticaret gemileri ile getirilen orijinal taş tuğlalarla inşa edilmiş 161 tarihi binası, sokakları kapalı pazarı ve açık hava pazarları ile tarihi bir bölgedir. Fell's Point ayrıca gizemli ölümünden önce Edgar Allan Poe'nin en son görüldüğü yer olarak bilinmektedir. Öğle yemeğinin ardından Chesapeak Koyu'nda bulunan ülkenin en eski kenti bilinen Annapolis'e uğrayarak dar sokakları, renkli bina cepheleri, şirin butikleri ile İngiliz atmosferini hala korumaktadır. Son durak ülkenin başkenti Washington D.C., Akşam yemeği ve konaklama.

27 Ağustos 2019 , Salı Washington DC

Sabah, Beyaz Saray, Parlamento Binası, Lincoln Anıtı, Martin Luther King Anıtı, J.F.Kennedy'nin mezarının da bulunduğu Arlington Mezarlığı, Washington ve Jefferson Anıtlarıyla panoramik şehir turunun ardından öğle yemeği. Daha sonra türünün en büyüğü olan ünlü Hava ve Uzay Müzesi'nin ziyareti için National Mall'a transfer. Akşam üzeri Georgetown'da serbest zaman.

28 Ağustos 2019 , Çarşamba Washington DC

Sabah kahvaltının ardından uçuş saatine göre serbest zaman ve havalimanına transfer.
 

Konaklanılacak Oteller

Boston - (1.sınıf) Best Western Plus Chelmsford

Newport Bölgesi - (1.sınıf) Best Western West Greenwich Inn
New York - (1.sınıf) Wyndham New Yorker
Amish Bölgesi - (1.sınıf) Lancaster Hotel
Washington DC - (1.sınıf) Metro Point Hotel New Carrollton

 

0

Attractions travelers recommend

Porto Limnionas Beach
“Just Great!!!” 08/27/2013

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam velit augue, placerat quis est eget, cursus dictum felis. Morbi non dui vitae nisl pharetra placerat.


31 reviewsMarathonissi (Turtle Island), Laganas
“Beautiful” 08/27/2013

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam velit augue, placerat quis est eget, cursus dictum felis. Morbi non dui vitae nisl pharetra placerat.


23 reviewsNavagio Beach (Shipwreck Beach)
“like being on a tropical island” 08/27/2013

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam velit augue, placerat quis est eget, cursus dictum felis. Morbi non dui vitae nisl pharetra placerat.


17 reviewsBlue Caves
“A must see” 08/27/2013

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam velit augue, placerat quis est eget, cursus dictum felis. Morbi non dui vitae nisl pharetra placerat.


10 reviewsDestek mi İstiyorsunuz?

Tecrübeli ekibimiz sizlere hafta içi 09:00 - 20:00 ve cumartesi 10:00 - 17:00 arası hizmet vermektedir.

0 (212) 354 24 24


Tur Bilgi Talebi Formu

Captcha
Sosyal Medyada Entaş
© 2014 | Gizlilik İlkesi
Tüm Hakları Saklıdır

Faydalı Linkler

E-Bülten

İletişim Bilgilerimiz
0 (212) 354 24 24
entas@entas.com.tr
faks: 0 (212) 354 24 98
Anasayfa | Entaş Turizm Hakkında | Enka Grup | İnsan Kaynakları | Sıkça Sorulan Sorular | Kişisel Verilerin Korunması | İletişim