• /
  • Turlar
  • /
  • Washingtondan Bostona

Washingtondan Bostona

-Amerika Birleşik Devletleri

Tarih : Dilediğiniz Tarihlerde

Kişi Başı Fiyat

3995 $ - 0.00 TL'den başlayan fiyatlarla
Amerika Birleşik Devletlerinin Atlantik Kıyıları


Gezilecek Ülke(ler)

U.S.A

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

11 gece belirtilen veya benzeri otellerde oda kahvaltı konaklama
Geliş günü ve dönüş günü Havaalanı-Otel-Havaalanı transferleri,
5 akşam yemeği (3.,4.,5.,7. ve 8. gün)
8 öğle yemeği (2.,3.,4.,5.,6.,7.,9. ve 10.gün)
Kişi sayısına göre 7-14 kişilik lüks araçlarla ulaşım
Programda belirtilen turlar,
Programdaki gezilerin ören yerleri girişleri;
İngilizce Rehberlik hizmetleri;
Seyahat sigorta paketi*

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Uçak biletleri
Programda belirtilmeyen geziler;
Programda belirtilmeyen yemekler
Yemeklerde alınan içecekler
Tur lideri bahşişi**;
Her türlü kişisel harcama;
Vize ücretleri;

Dilediğiniz Tarihlerde
Aşağıda size en uygun paketi belirledikten sonra » Satın Al butonuna basarak ödeme sayısında konkalmamak istediğiniz oda tipini, kişi sayısını ve taksit seçeneğini belirleyerek işleminizi tamamlayabilirsiniz. İşlemleriniz hakkındaki sorularını için 0212 354 2424 No'lu telefondan hemen bizimle iletişime geçebilir veya tur bilgi talebi formu üzerinden talepte bulunabilirsiniz.

En Uygun Alternatifler

Washington'dan Boston'a Superior Paket
11 gece / 12 gün + 13 yemek + Tüm turlar dahil.

Washingtondan Bostona


Amerika Birleşik Devletleri'nin Atlantik Kıyıları

Yüzölçümü ve ekonomisiyle dünyanın en büyük ülkelerinden Amerika Birleşik Devletleri'nin Atlantik Kıyıları'nda 12 günlük rahat ve etkileyici manzaralarla dolu bir yolculuk. Anıtları, parkları, müzeleri, Beyaz Saray'ı ve tarihi semtleriyle Washington'dan başlayan gezi Amiş ülkesine oradan Bağımsızlık Bildirgesi'nin imzalandığı Philadelphia'ya ve Cadı Mahkemeleri'nin kurulduğu Salem'e ülkenin zıtlıklarını ve güzelliklerini anlama fırsatı veriyor. Daha sonra üniversiteleri, Amerikan Devrimi'nin sembolleri ve eski mahalleleriyle Boston'dan Atlantik kıyısına inerek Times Meydanı ve Özgürlük Heykeli'yle New York'ta son bulan geziyle ülkenin doğusunda görülmesi gereken en önemli noktalarını gözden kaçırmayan dopdolu bir program.

Turun Özellikleri

Küçük bir grupla Amerika Birleşik Devletleri'nde 12 günlük bir yolculuk,
A.B.D.'nin doğu kıyısındaki ikonik kent ve kasaba gezileri
Modern çağa yüz vermeyen Amiş çiftliği ziyareti
17. yüzyılda Cadı Mahkemeleri'nin yapıldığı Salem şehri
Ünlü tatil beldesi Cod Burnu'nda ve güzel sahil kasabası Mystic'de konaklama
New York'da Gospel ayini
New York'da şehrin kalbinde Manhattan'da konaklayarak şehrin tadını çıkarma fırsatı
1.günden 12.güne kadar İngilizce rehberlik hizmetiyle garanti depar

Tur Programı

8 Ağustos 2019 , Perşembe Washington, D.C.

Washington Dulles Havalimanı'nda karşılama. Otele transfer ve konaklama.

9 Ağustos 2019 , Cuma Washington, D.C.

Sabah, Amerika Birleşik Devletleri'nin Federal Başkent'inde panoramik gezi: Beyaz Saray, Parlamento Binası, Lincoln Anıtı, Martin Luther King Anıtı, J.F.Kennedy'nin mezarının da bulunduğu Arlington Mezarlığı, Washington ve Jefferson Anıtları. Öğle yemeğinden sonra türünün en büyüğü olan ünlü Hava ve Uzay Müzesi'nin ziyareti için National Mall'a transfer. Akşamüzeri şehrin en güzel semti olarak bilinen Georgetown'da serbest zaman.

10 Ağustos 2019 , Cumartesi Washington, DC- Annapolis - Baltimore - Lancaster

Kahvaltının ardından Annapolis'e hareket. Chesapeake Koyu'nda bulunan ülkenin en eski kenti kabul edilen Annapolis; dar sokakları, renkli bina cepheleri, şirin butikleri ile hoş bir İngiliz atmosferi vardır. Şehrin İngiliz havasını solumak için kısa bir şehir gezisinin ardından Baltimore'a doğru yola devam. Devasa liman kenti Baltimore'da iç liman ve Fells Point'de panoramik şehir turu. 18. yy ortalarında kurulan Fells Point, Avrupa'dan ticaret gemileri ile getirilen orijinal taş tuğlalarla inşa edilen 161 tarihi binası, sokakları kapalı pazarı ve açık hava pazarları ile tarihi bir bölgedir. Fell's Point ayrıca gizemli ölümünden önce Edgar Allan Poe'nin en son görüldüğü yer olarak bilinmektedir. Öğle yemeğinin ardından Amiş Toprakları'na gidiş. Elektrik, telefon, bilgisayar gibi günümüz insanı için vazgeçilmez araçları kullanmayarak modern yaşama yüz çeviren ve daha basit bir yaşama inanan Amiş Topluluğuyla tanışma; Amiş Çiftliği ve Müze Evi ziyareti. Amiş Lokantası'nda akşam yemeğinin ardından otele transfer ve konaklama.

11 Ağustos 2019 , Pazar Lancester - Philadelphia - Hudson Valley

Sabah kahvaltıdan sonra Philadelphia'ya doğru yolculuk. Philadelphia'ya varınca yürüyerek tarihi kent merkezi gezisinde 1695 yılında inşa edilmiş Christ Kilisesi, İlk Quaker'ların toplantı evi, Eski Şehir Binası, Bağımsızlık binası ve Özgürlük Çanı görülecektir. A.B.D. tarihinde çok önemli bir yere sahip olan Philadelphia'da Bağımsızlık Bildirgesi imzalanmış ve ilk çan çalınmıştır. South Street ve Market Street olarak adlandırılan iki çok büyük caddesi, birçok alışveriş merkezi, barları ve kafeleri ve paytonlarla eski bir Avrupa kentini andırmaktadır. Öğle yemeğinin ardından Hudson Vadisi'ne hareket. Akşam yemeği ve konaklama.

12 Ağustos 2019 , Pazartesi Hudson Valley - Hartford - Salem - Boston

Sabah Connecticut Eyaleti'nin Başkenti ve takma adıyla sigorta şirketlerinin dünya başkenti, Hartford'a hareket. Dünyaca ünlü Amerikalı yazar Mark Twain'in müzeye dönüştürülen evini ziyaret. Mark Twain burada yaşadığı yıllarda Tom Sawyer ve Huckleberry Finn'in maceralarını ölümsüzleştirmiş. Öğle yemeğinin ardından eski bir liman kenti olan Salem'e hareket. Burası deniz ticareti sayesinde ilk Amerikan milyonerlerinin ortaya çıktığı şehirdir. Ama asıl ününü 1692'de kurulan Cadı mahkemeleri ve cadı avı ile yapmıştır. Salem'de yaşananlar insanlık tarihinin büyük ayıbı olarak nitelendirilir. Kısa şehir turu sonrasında . Bostan'a doğru hareket. Akşam yemeği ve konaklama.

13 Ağustos 2019 , Salı Boston

Sabah kahvaltıdan sonra şehir gezisi. Tarihsel öneminin yanı sıra gerçekten güzel bir şehir olan Boston sadece Massachusetts'in değil New England'ın da başkenti olarak görülmektedir. Şehir gezisinde MIT ve Harvard Üniversitesi'nin kampüsünün bulunduğu Cambridge'in görülmesi. Nehrin karşısında, şehrin 18. ve 19. yüzyıldaki en popüler mekanlarını ve Amerikan Devrimi'nin tohumlarının ekildiği yerleri görmek için Özgürlük Patikası'na yürüyüş. Görülecek diğer yerler arasında ABD'nin en eski şehir parkı olan Boston Common, Daracık Arnavut kaldırımlı sokakları, gazlı sokak lambaları ve kentin üst tabakasının yaşadığı eski mahalleleriyle büyüleyici Beacon Hill, ayrıca hem alışveriş hem de yemek için harika bir yer olan açık hava pazarı Faneuil Hall'u da görülebileceği Quincy Market. Quincy Market'te öğle yemeği. Bu güzel şehrin kişisel keşfi için öğleden sonra ve akşam serbest zaman. Günün sonunda, otele transfer ve geceleme.

14 Ağustos 2019 , Çarşamba Boston - Plymouth - Cape Cod

Sabah kahvaltının ardından Amerika'nın doğduğu topraklara Plymouth'a hareket. Dinlerini özgürce yaşamanın peşinde, Mayflower Gemisi ile İngiltere'den gelen püritenlerin Amerika'da ilk ayak bastığı topraklar. Şehir, Amerikan tarihi, folkloru ve kültüründe önemli bir yere sahip olup 'Amerika'nın Memleketi' olarak bilinir. İlk Şükran Günü ziyafetleri burada başlamıştır. Adını, Mayflower'un Amerika'ya yelken açtığı Plymouth, İngiltere'den almıştır. Şehirde panoramik turun ardından Cape Cod'a hareket. Bir buçuk saatlik rahat bir yolculuğun ardından Cape Cod'a varış ve öğle yemeği. Cape Cod yada Cod Burnu, ABD'nin Massachusetts eyaletinde bulunan bir yarımadadır. Eyaletin en doğu kısmını teşkil eder. Massachusetts'in güneydoğu köşesinden Atlantik Okyanusu'na uzanan coğrafyasıyla 19. yüzyıldan beri hafta sonları ve yaz tatilleri için kaçış noktası arayan New York'luları buraya çekmektedir. Bugünlerde ikonik bir kaçış noktası olarak dünyanın her yerinden ziyaretçileri kabul eder. Hyannis'te, John F. Kennedy'nin Müzesi'ni ziyaret. Geleneksel balıkçı köyleri Sandwich, Barnstable ve Yarmouth gibi bazı şirin balıkçı köylerini ziyaret. Akşam yemeği ve konaklama.

15 Ağustos 2019 , Perşembe Cape Cod - Newport - Mystic

Sabah kahvaltıdan sonra Rhode Island Newport'a hareket. Newport, Narragansett Koyu'nda bulunan zarif bir yatçı mekanı ve yatçılığın Mekke'si olarak kabul edilmektedir. Burada, şehrin müthiş altın yaldızlı konaklarından biri olan 19. yüzyılın sonlarında New York'un en zengin ailesi Vanderbilt'lerin yazlık evi The Breakers Evi'ni ziyaret. Öğle yemeği için serbest zaman ve Mystic'e doğru gidiş. Okyanus kıyısındaki bu güzel şehir bir zamanlar balina avcılığı ve ticaretinde önemli bir merkezdi. Şehir merkezinde serbest zaman. Akşam yemeği ve konaklama Mystic Bölgesi'nde.

16 Ağustos 2019 , Cuma Mystic - New York

Sabah bir modern dünya cangılı, kültür başkenti ve alışveriş cenneti Newyork'a hareket. Times Meydanı'nda öğle yemeği. Öğleden sonra panoramik şehir gezisi: şehir merkezi ve aşağı Manhattan, Times Meydanı, Brodway ve 5'inci Cadde, Rockefeller Merkezi, Grand Central Station, New York Kütüphanesi, St Patrick Katedrali, Greenwich, Soho, Chinatown, Little Italy, Battery Park, Wall Street ve 11 Eylül Anıtı görülecek yerler arasında. Akşamüzeri 'hiç uyumayanların şehri', tüm canlılığı ve enerjisi ile konaklanacak otelin bulunduğu Manhattan'da serbest zaman.

17 Ağustos 2019 , Cumartesi New York

Bugün kahvaltıdan sonra New York'un metrosunu keşif, Özgürlük Heykelinin bulunduğu Özgürlük Adası ve Ellis Adası gezileri. Battery Park'a metro ile giderek oradan Liberty Adası feribota biniş. 1886'dan beri Amerika Birleşik Devletleri'nin sembolü olan Özgürlük Heykeli ve inşa edildiği adayı ziyaret. Ardından feribotla Ellis Adası'na gidiş. Ellis Adası 1950'lerde göçmenlerin ülkeye giriş noktasıydı. Göçmen Müzesi ziyaretinin ardından Battery Park'a geri dönüş ve öğle yemeği. Öğleden sonra New York'un Midtown denilen bölgesinde yürüyerek gezi. Gezi sırasında Times Meydanı ve Rockefeller Merkezi'nden geçerek St Patrick Kilisesi ziyaret edilecek. Daha sonra yine yürüyerek Grand Central Station ve Kütüphane binasını dışarıdan görme. Gezi, Empire State Binası'nın 86. katında nefes kesen New York manzarası ile son buluyor. Akşam serbest zaman. Konaklama Manhattan'da

18 Ağustos 2019 , Pazar New York

Sabah kahvaltının ardından panoramik Harlem gezisi. Harlem, Manhattan'ın kuzey kesiminde geniş bir mahalle. 1920'lerden beri Harlem'de Afrika kökenli Amerikanlılar yaşıyordu. Harlem adı, Hollanda'daki Haarlem kentinden gelir. New York'un Nieuw Amsterdam (Yeni Amsterdam) adıyla Hollanda egemenliğinde olduğu 1658'de, Hollanda'daki Haarlem kentinden esinlenerek kentin bu bölümünü Nieuw Haarlem (Yeni Haarlem) olarak adlandırmıştır. İç Savaşın ardından Harlem, ağırlıklı olarak Yahudi ve İtalyan Amerikalılar buraya yerleşti Daha sonra Büyük Göç'ün bir parçası olarak Afrikalı-Amerikalı vatandaşlar bu mahallede çoğunluğu oluşturmaya başladı. . 1920'lerde ve 1930'larda, Orta ve Batı Harlem, Amerikan-Siyah topluluğunda emsali olmayan bir sanat olayı olan 'Harlem Rönesansı' nın odak noktasıydı. Ancak, Büyük Buhran döneminde suç oranı ve yoksulluk bu bölgede artmaya başladı. 2008'de Amerika Birleşik Devletleri Nüfus Sayımına göre, 1930'lardan bu yana ilk kez halkın yarısından azının siyah olduğunu ve nüfusun sadece% 40'ını oluşturduğunu görülmektedir. Bugün beyaz yakalıların oturduğu suç oranı düşmüş bir Harlem var. Panoramik gezide Apollo Tiyatrosu, St John Katedrali, General Grant National Memorial Hastanesi, Colombia Üniversitesi görülecek yerler arasında. Gezi sırasında Afro-Amerikan Kilisesi'nde Gospel Ayini'ne katılım. Öğleden sonra serbest zaman. Konaklama Manhattan'da.

19 Ağustos 2019 , Pazartesi New York - Istanbul

Sabah kahvaltının ardından uçuş saatine göre serbest zaman ve havalimanına transfer.
 

Konaklanılacak Oteller

Washington DC - (1.sınıf) Metro Point Hotel New Carrollton

Amish Bölgesi - (1.sınıf) Lancaster Hotel
Boston - (1.sınıf) Best Western Plus Chelmsford
Cape Cod - (1.sınıf) Best Western Cape Cod
Groton /Mystic - (1.sınıf) Days Inn Suites Groton near Casinos
New York - (1.sınıf) Wyndham New Yorker

 

0

Attractions travelers recommend

Porto Limnionas Beach
“Just Great!!!” 08/27/2013

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam velit augue, placerat quis est eget, cursus dictum felis. Morbi non dui vitae nisl pharetra placerat.


31 reviewsMarathonissi (Turtle Island), Laganas
“Beautiful” 08/27/2013

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam velit augue, placerat quis est eget, cursus dictum felis. Morbi non dui vitae nisl pharetra placerat.


23 reviewsNavagio Beach (Shipwreck Beach)
“like being on a tropical island” 08/27/2013

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam velit augue, placerat quis est eget, cursus dictum felis. Morbi non dui vitae nisl pharetra placerat.


17 reviewsBlue Caves
“A must see” 08/27/2013

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam velit augue, placerat quis est eget, cursus dictum felis. Morbi non dui vitae nisl pharetra placerat.


10 reviewsDestek mi İstiyorsunuz?

Tecrübeli ekibimiz sizlere hafta içi 09:00 - 20:00 ve cumartesi 10:00 - 17:00 arası hizmet vermektedir.

0 (212) 354 24 24


Tur Bilgi Talebi Formu

Captcha
Sosyal Medyada Entaş
© 2014 | Gizlilik İlkesi
Tüm Hakları Saklıdır

Faydalı Linkler

E-Bülten

İletişim Bilgilerimiz
0 (212) 354 24 24
entas@entas.com.tr
faks: 0 (212) 354 24 98
Anasayfa | Entaş Turizm Hakkında | Enka Grup | İnsan Kaynakları | Sıkça Sorulan Sorular | Kişisel Verilerin Korunması | İletişim