• /
  • Turlar
  • /
  • Namibya Botswana Viktorya Şelaleleri

Namibya Botswana Viktorya Şelaleleri

-Botswana -Namibya

Tarih : Dilediğiniz Tarihlerde

Kişi Başı Fiyat

6945 $ - 0.00 TL'den başlayan fiyatlarla


Gezilecek Ülke(ler)

Namibya, Bostwana, Zimbabwe

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

İstanbul/Johannesburg/Windhoek;Victoria Falls/Johannesburg/İstanbul uçak biletleri (ekonomi sınıfı);
1. günden 11. güne kadar 11 akşam yemeği;
2. günden 11. güne kadar 10 öğle yemeği;
Programdaki geziler ve ören yerleri girişleri;
Safariler;
Tüm bahşişler (Tur Lideri Bahşişi hariç*);
Havaalanı vergileri;
Rehberlik hizmetleri;
Seyahat sigorta paketi**
Vizeler

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Programda belirtilmeyen geziler;
Tur lideri bahşişi**;
Her türlü kişisel harcama;

Dilediğiniz Tarihlerde
Aşağıda size en uygun paketi belirledikten sonra » Satın Al butonuna basarak ödeme sayısında konkalmamak istediğiniz oda tipini, kişi sayısını ve taksit seçeneğini belirleyerek işleminizi tamamlayabilirsiniz. İşlemleriniz hakkındaki sorularını için 0212 354 2424 No'lu telefondan hemen bizimle iletişime geçebilir veya tur bilgi talebi formu üzerinden talepte bulunabilirsiniz.

En Uygun Alternatifler

Namibya Botswana Viktorya Şelaleleri Standart Paket
12 Gece / 13 Gün - Uçuşlar + 21 Yemek + Tüm Turlar dahil

Namibya Botswana Viktorya Şelaleleri


 

Afrika'nın güneybatı sahillerinden Viktorya Şelaleleri'ne kadar uzanan bu yolculuk sizleri göz kamaştırıcı, birbirinden değişik manzaralara sahip Namibya, Botswana'nın kuzeyi ve komşu ülke Zimbabwe ile tanıştıracak: dünyanın en eski çölü Namib ile en yüksek kum tepeleri Sossusvlei; foklar, pelikanlar ve yunusların sığınağı Atlas Okyanusu kıyısı; zengin faunası ve özel atmosferiyle Etosha Ulusal Parkı; bir ucu Zambia ile Botswana'nın arasına bir ok gibi saplanmış diğer ucuda Dünyanın en zengin hayvan rezervlerinden Chobe Ulusal Parkı'na kadar uzanan Caprivi Şeridi; Okavango, Kwando, Chobe, Zambezi nehirleri ve dünyanın en büyük şelalesi Victoria Falls bu ülkelerin olağanüstü çekiciliğini oluşturmakta. Bu mühtiş doğanın yanı sıra, eski Alman sömürgecilik dönemini yansıtan tipik Alman evlerinin süslediği şirin şehirleri; geçmişe ait bir yaşam tarzı sürdüren Himba halkını taniyacağınız, karşıtlıklarla dolu bu seyahat sizi şimdiye kadar tanidiğınız Afrika'dan çok farkli ve keyifli bir maceraya doğru götürecek.

Turun Özellikleri

Nisan ile Ekim ayları arası Namibya, Botswana ve Zimbabwe'ye en uygun seyahat dönemidir. Bu mevsimde Viktoria Şelaleleri'ninde pus olanağı daha düşüktür.
Ülkenin genelinde yollar asfaltlanmış olduğu için seyahati konforlu bir otobüs ile yapmayı öngördük. Fakat Caprivi ve Chobe'deki safarileri ve Sossusvlei gibi bazı yörelerdeki kum ve toprak yolları rahat geçebilmek için, 4x4 arazi araçları kullanacağız.
Okavango, Kwando ve Chobe nehirlerinde tekne gezileri.
Konaklamaları, şehirlerin dışında çok özel konumlardaki, son derece konforlu birinci sınıf 'lodge' larda yapacağız.
Tur programı UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan Namib Naukluft'u, Twyfelfontein'i ve Viktorya Şelaleleri'ni içermekte.
Bu seyahatin programını yemek ve hijiyen konularını en uygun şekilde halledebilmek üzere özel olarak hazırladık. Öğle yemekleri, günün gezileri ve mesafelere göre, 'lodge'larda, yerel lokantalarda veya piknik olarak öngörüldü.
Tur katılımcı sayısının sınırlı olması da, daha az zaman kaybı ve daha kolay seyahat edebilme olanağı sunmakta. Nitekim bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz seyahatlerde, bütün bu tedbirlerimizin çok faydasını gördük ve en ufak bir sorun yaşamadan yolculuğumuzu tamamladık.
Namibya, Botswana ve Viktorya Şelaleleri her gezgin için çok ilginç olmakla birlikte, fotograf meraklıları için, bir renk cenneti olmasından dolayı ayrı bir özellik taşımakta.

Tur Programı

15 Mayıs 2020 , Cuma

14 Mayıs 2020 Perşembe günü saat 22:30'da İstanbul Havalimanı'ında buluşma.

16 Mayıs 2020 , Cumartesi Istanbul - Johannesburg - Windhoek - Kalahari Çölü

Türk Hava Yolları ile saat 01:35'te hareketle saat 10:25'te Johannesburg'a varış. Johannesburg'dan South African Hava Yolları ile saat 13:15'te hareket ve saat 14:10'da Namibya Cumhuriyetinin başkenti Windhoek'e varış. Karşılama'dan sonra, Khomashochland bölgesinin kalbinde ve 1654 metre yükseklikte bulanan başkentte kısa bir panoramik tur için hareket. Etrafında bulunan sıcak su kaynaklarından dolayı ilk yerliler tarafından 'buharın yeri' veya 'ateş suyu' olarak anılan şehre Almanlar 1890 da yerleşir. 'Rüzgarın yeri' anlamına gelen Windhoek ismi ise 1914 de ülkeyi işgal eden Güney Afrikalı'lar tarafından verilir. Windhoek günümüzde sakin, tam bir Avrupa taşra şehri görünümünde. Gezinin ardından, Botswana'nın büyük bir kısmını kaplayan ve Güney Afrika, Angola, Zimbabwe, Zambya ve Namibya'ya kadar uzanan ve susuz ülke anlamına gelen Kalahari Çölü bölgesine hareket. Mariental bölgesinin ideal bir konumunda bulunan lodge'umuza varış ve yerleşme. Akşam yemeği ve geceleme 'lodge' da.

17 Mayıs 2020 , Pazar Kalahari Çölü - Maltahöhe - Sesriem - Namib Naukluft

Sabah, kendine özgü toprak yapısı ve bitki örtüsüne sahip Kalahari Çölü'nde bir 'buşman' rehber eşliğinde yürüyüş. Çölün asıl sakinleri olan Buşmanların adı, beyaz sömürgeciler tarafından önemli bir etnik grup olan San halkına verilmiş. Ufak boylu olan San halkı, çalıların arasında, doğayla uyum içinde, yarı göçebe olarak yaşamakta ve bilinen hiç bir dile benzemeyen 'klik dili' konuşmakta. Dilin damağa sürtmesiyle birlikte ünsüz harflerden oluşan 'klik' sesleriyle iletişim kurmaktalar. Kalahari'nin kurak topraklarında yaşayan Buşmanların doğal çevresi, yaşam tarzı ve geleneklerini keşfedip bu ilginç deneyimi yaşadıktan sonra kızıl kum tepelerini aşarak Kalahari çölünde bir safari yapacağız. Yarı kurak bir iklime sahip olan Kalahari'de zürafa, değişik antilop türleri, gazel, mirket, devekuşu, zebra ve bir çok kuş türü yaşamakta. Safari ve öğle yemeğinin ardından, Maltahöhe'ye doğru hareket. Köyün okulu tarafından yönetilen Nama gençlik Korosu gösterisi: Renkli Nama giysileri içindeki çocukların el hareketleri eşliğinde, zevk ve gururla eğlenceli şarkılar söyleyerek gerçekleştirdikleri bu gösteri size duygu dolu anlar yaşatacak. Ardından, Nubib ve Zaris sıradağlarının arasından geçerek dünyanın en büyük milli parklarından biri olan Namib Naukluft'a hareket. Akşam yemeği ve geceleme Sesriem'de 'lodge' da.

18 Mayıs 2020 , Pazartesi Namib Naukluft - Sossusvlei - Dead Vlei - Sesriem Kanyonu - Solitaire - Swakopmund

Sabah, Atlas Okyanusu'na 1600 km boyunca paralel olarak uzanıp genişliği 50-160 km arasında değişen ve UNESCO tarafından Dünya Mirası Listesi'ne alınmış dünyanın en eski çölü Namib'in keşfi. Sossusvlei'de, 300 metre'yi aşan dünyanın en yüksek kum tepelerini görebilirsiniz. Namib Çölü'nün bütün güzelliğini sergilendiği bu bölge elmas yatakları bulunduğu için sadece 1977 den beri geziye açık. Göz alabildiğince ufka doğru uzanan nefes kesici kum tepeleri, güneşin hareketine göre solgun turuncudan parlak kırmızıya, pembeden mor rengine dönüşen inanılmaz bir renk cümbüşü sergilemekte... Ve Dead Vlei, kumlukların arasında yer alan ve üzerinde hayalet gibi duran sadece bir kaç ölü ağacın bulunduğu kurumuş bir göl. Sossusvlei'de öğle yemeğinin ardından, Atlas Okyanusu'na doğru yola çıkış. 'Kervan geçmez' ıssız bir yerde bulunduğu için Solitaire adını taşıyan kasabadan geçerek Kuiseb Kanyon'unda 6 km boyunca ilerleme. Kuiseb Nehri, Orange Nehri'ne kadar uzanan uçsuz bucaksız taşlı ovalarla çölün arasında bir sınır oluşturmakta. Ülkenin hemen hemen ortasından geçen Oğlak Dönencesi'ni aşarak, Walwis Bay'in hemen kuzeyinde bulunan Swakopmund'a doğru yola devam. Akşamüstü varışı takiben şehir merkezindeki otelimize yerleşme. Akşam yemeği ve geceleme otelde.

19 Mayıs 2020 , Salı Swakopmund - Walvis Bay - Swakopmund

Kahvaltının ardından, Walvis Bay Lagünü'ne hareket. Pelikan Point'a kadar uzanan bir tekne turu yaparak zengin bir ekosisteme sahip Walvis Bay'in çok iyi korunmuş doğal bölgelerinin keşfi. Gezi esnasında flamingo, pelikan, karabatak gibi bölgeye özgü kuş türlerinin ve yunusların yanı sıra Walwis Bay Lagünü'nün ucunda yaşayan fok kolonisini ve istiridye yataklarını görebilirsiniz. Gezi ve deniz kenarında yerel bir restoranda öğle yemeğinin ardından, Atlantik Okyanusu ile çöl arasına sıkışmış Swakopmund'a dönüş. Modern ve kozmopolit bir görünüme sahip olan kasaba, Rössing maden ocağının açılışından sonra gelişerek günümüzde Namibya'nın en önemli tatil beldesi olmuş. 1910'da inşa edilen fener, dalgakıran, eski postane ve tipik alman evlerinden oluşan sömürge mahallesi gezileri. Keyifli şehirde serbest zamanın ardından otele dönüş dönüş. Akşam yemeği deniz manzaralı yerel bir restoranda. Geceleme otelde.

20 Mayıs 2020 , Çarşamba Swakopmund - Twyfelfontein

Kahvaltının ardından, önce gemi kalıntılarının görebileceğiniz vahşi okyanus kıyısını takip edip kuzeye doğru yola çıkış. Çöl yolundan ilerleyerek 'inselberg' dedikleri adalar şeklinde dik yamaçlı izole kayalardan oluşan ilginç doğal zenginliklerine sahip Damaraland bölgesine doğru yolculuk. Bu bölgede 2.573 metre ile ülkenin en yüksek dağı olan Brandberg'i de görebilirsiniz. Yol üzerinde yerel bir restoranda öğle yemeğinin ardından, erozyonun şekillendirdiği harika manzaralara sahip Damaraland'ın iç kısımlarında bulunan jeolojik oluşumları ile ünlü Twyfelfontein gezisi. Bir açık hava galerisini andıran ve UNESCO tarafından Dünya Mirası Listesi'nde alınmış Twyfelfontein, Afrika'nın en zengin kaya resimlerine sahip. Kızıl kum taşından oluşan bir vadideki bu şaşırtıcı ve iyi korunmuş resimler gergedan, fil, deve kuşu ve zürafa gibi hayvanların yanı sıra insan ve diğer hayvanları betimlemekte. 120 milyon yıl önce meydana gelen bir volkan patlaması sonucunda hızlı soğumayla oluşan ve org borusu olarak andlandırılan devasa dikey bazalt oluşumları görülmesinden sonra 'lodge' umuza yerleşme. Akşam yemeği ve geceleme Twyfelfontein'de 'lodge' da.

21 Mayıs 2020 , Perşembe Twyfelfontein - Etosha

Sabah, 200 milyon sene önce sellerin getirdiği ağaç kütüklerinden oluşan Taşlaşmış Orman'ı keşfetmek üzere hareket. Boyu 30 metre ve çapı 6 metreyi bulan kütükler ilginç bir manzara sunmakta. Genişliği 50-160 km arasında değişen ve Atlas Okyanusu'na 1600 km boyunca paralel olarak uzanan Namib Çölü'nün sadece sisli bölgelerinde yaşayan ve merak uyandıran bir bitki olan Welwitschia Mirabilis'in keşfi. Yalnızca 2 yaprak ve bir kökten oluşup, dev bir görünüm alana kadar gelişip büyüyen bu bitkinin dünyada bir eşi daha yok. Welwitschia Mirabilis'in en eski örnekleri 1500 yıl öncesine uzanmakta. Daha sonra kuzeye doğru yola devam ve öğle yemeği için Kaokoland bölgesinin güney sınırındaki Kamanjab'a varış. Sapa bir yer olan Kaokoland'da, yolların gelişmesiyle, sayıları dünyada az kalmış yarı göçebe çoban kabilelerinden biri olan Himba halkının dağılmış yerleşimlerine ulaşmak artık daha kolay. Yarı çıplak vücutlarının yarattığı etkileyici dış görünüşleri ve geleneksel yaşam tarzlarıyla Himba'lar şüphesiz Namibya'nın en ilginç kabilesini oluşturmakta. Kaokoland'ın kurak tropraklarında yaşayan bu halkının yaşam tarzı ve geleneklerini keşfedebilirsiniz. Daha sonra, dünyaca tanınmış Etosha Milli Parkı'na doğru yola devam. Etosha Milli Parkının kapıları gün doğumunda açılıp, gün batımında da kapanıyor. Parkın güney-batı girişine 20 kilometre mesafede, yeşilliklerin içinde bulunan 'lodge'umuza yerleşme. Akşam yemeği ve geceleme 'lodge' da.

22 Mayıs 2020 , Cuma Etosha Milli Parkı

Bugün, ortasında büyükçe bir göl ve birçok küçük gölet bulunan, bünyesinde yoğun bir yaban hayat barındıran 22 270 kilometrekarelik Etosha Milli Parkı'nın batısından doğusuna uzanıcağımız safari turu. Parkın bu bölgesinde siyah gergedan, aslan ve çok sayıda file rastlamak mümkün. Hayvanların arasında saklanmayı sevdikleri yüksek otlardan oluşan değişik manzaraları ve zengin bir faunayı keşfedeceksiniz: siyah kafalı İmpala; soyu tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olup, Etosha'da sayısı 300' ü bulan siyah gergedan; Namibya'nın simgesi ve Afrika'nin en güzel antiloplarından biri olan uzun sivri boynuzlara sahip oryx; Damara dik-dik ler; aslanlar; filler; zürafalar; zebralar; kuşlar; sürüngenler... Okaukuejo'da, su içmek için gölete sürü halinde gelen ve aralarında siyah gergedan, fil ve arslarında olduğu vahşi hayvanları yakından gözlemleyebilirsiniz. Öğle yemeği parkta. Akşamüstü parkın doğu kapısı civarındaki 'lodge'umuza yerleşme. Muhteşem gün batımının ve bu esnada su içmeye gelen hayvanların seyri. Akşam yemeği ve geceleme 'lodge' da.

23 Mayıs 2020 , Cumartesi Etosha - Divundu

Sabah, Etosha Parkı'nın doğu kapısından çıkış ve Namibya'nın en yeşil bölgesi olan Caprivi Şeridi'ne doğru yola devam. Yol boyunca Rundu'ya doğru ilerledikçe manzara yavaş yavaş değişiyor ve yeşilin yoğunluğu artıyor. Caprivi bölgesi Kuzey Botswana, Zambia ve Zimbabwe'ye bağlanan dar fakat yaklaşık 400 kilometre uzunluğunda bir şerit oluşturmakta. Suyun bol olduğu bu bölgede çoğunlukta olan Kavango halkının yaşadığı tipik kulübeler ile çok sayıda geleneksel köyü görebilirsiniz. Büyük bir yerleşim olan Rundu'da öğle yemeği. Transcaprivi yolunu takip ederek öğleden sonra Divundu'ya varış ve Okavango Nehri'nin kıyısında bulunan 'lodge'umuza yerleşme. Burası yerli halk tarafından 'Paradishi Ghomumbiru' yani 'küçük cennet' olarak da nitelendirilmekte. Angola'nın orta kesimlerinde doğan ve Kubango olarakta bilinen Okavango Nehri, Batı Caprivi'yi aşarak Divundu'den itibaren güneye doğru sapar ve Botswana'da Kalahari havzasına karışıp bir iç delta oluşturur. 'Lodge'un gözlem terasından nehrin muazzam manzarasını seyretmeye doyamayacaksınız. Akşam yemeği ve geceleme 'lodge' da.

24 Mayıs 2020 , Pazar Divundu

Sabah erken, gün doğuşunu seyredip, Botswana sınırındaki taşkın bölgesi Mahango Parkı'nda arazi araçlarıyla safariye çıkış. Bwabwata Milli Parkı'nın batısında yer alan koruma altındaki Mahango rezervinde çok sayıda fil, bufalo, değişik antilop cinsleri, samur, 400 kadar kuş türü gibi farklı hayvanlar yaşamakta. 'Lodge'a dönüş, seyahatin yorgunluğunu atabilmeniz ve tesisten yararlanabilmeniz için serbest zaman. Akşamüstü, Okavango Nehri üzerinde su aygırları eşliğinde Popa Şelalesi'ne kadar yapacağınız tekne turunda aperatiflerinizi yudumlarken gün batımını seyredebilirsiniz. Okavango Nehri şelaleden sonra Botswana'nın içinde birkaç kola ayrılıp dev bir bataklık bölgesine dönüşür. Öğle yemeği, akşam yemeği ve geceleme 'lodge' da.

25 Mayıs 2020 , Pazartesi Divundu - Kongola - Chobe

Sabah, Doğu Caprivi'de bulunan Kongola'ya doğru yola çıkış. Okavango ve Kwando nehirleri arasında 180 kilometre boyunca uzanan ve Caprivi Şeridi'nin en büyük milli parkı olan 32 kilometre genişliğindeki Bwabwata'yı boydan boya geçiş. Angola'da doğan Kwando Nehri, üzerinden geçtiği topraklara göre ad değiştirmekte: Caprivi'yi geçtikten sonra doğuya doğru sapar ve Namibia ile Botswana arasında doğal bir sınır oluşturup Linyati adını alır. Daha sonra da Zambezi Gölü'nün doğusunda Chobe Nehri'ni oluşturur. Son olarak da Zambiya ile Botswana arasında doğal bir sınır olan Zambezi ile birleşir. Yol üzerinde geleneksel bir köyde mola. Köy ziyareti sırasında Caprivi halkının geleneklerinde yaygın olan ahşap mask, tabure, davul, deri işçiliği ve taş oymacılığının yanı sıra geleneksel balık tutma ve tahıl sepeti örme işlerini de görebilirsiniz. Botswana sınırına doğru yola devam. Sınırı Ngoma Köprüsünden geçerek Chobe Milli Parkı'na giriş kapısı olan Kasane'ye varış. Parkın sınırında yerel bir lokantada öğle yemeği. Chobe Botswana'nın en büyük ikinci milli parkıdır. Afrika'nın en büyük fil sürüleriyle meşhur Chobe Milli Parkı gergedan hariç Afrika faunasının en önemli türlerine ev sahipliği de yapmakta. Otçul hayvanlrın yoğunluklu olarak bulunduğu bölge, yırtıcı hayvanların göz hapsinde olduğu için, sık sık av sahneleriyle karşılaşmak mümkün. Chobe Nehri'nin kıyısında bulunan 'lodge'umuza yerleşmenin ardından gün batımına kadar Chobe Nehri'nin kıyılarına gelen büyük yabani hayvan popülasyonunu gözlemleyebilmek için tekne turu. Akşam yemeği ve geceleme 'lodge' da.

26 Mayıs 2020 , Salı Chobe - Viktoria Şelaleleri

Sabah erken, büyük fil sürüleri ile bilinen Chobe Parkı'nda son bir safari yapmak üzere 4x4 arazi araçlarıyla hareket. Öğlene doğru, kuzeydoğu ucunda bulunan Zimbabwe sınırını geçmek için yola çıkış. Kasane'den 85 kilometre uzaklıktaki heybetli Viktoria Şelaleler'ine varışı takiben 'lodge'umuza yerleşme. Lodge, toplam uzunluğu 2 660 kilometre olan ve Nil, Zaire ve Niger'den sonra Afrika'nın dördüncü uzun ırmağı olan Zambezi'ye hakim bir konumda bulunmakta. Öğle yemeğinin ardından, Zimbabwe tarafında, şelalelerin keşfi. Yaklaşık 1708 m genişliğinde ve 108 m yüksekliğinde olan dünyanın en büyük şelalesi Victoria, UNESCO tarafından Dünya Mirası Listesi'nde alınmış. 1852-1856 yılları arasında bu bölgelerde ilk defa büyük çapta keşif yapan İskoç misyoner doktor David Livingstone, şelaleleri ilk gören Avrupalı olmuş. Livingstone, yerliler tarafından 'gürleyen duman' anlamına gelen Mosi-oa-Tunya olarak adlandırılan şelaleye, Kraliçe Victoria'nın anısına Victoria Şelaleleri adını vermiştir. Şelaleler, Zimbabwe'deki Victoria Şelaleleri Milli Parkı ile Zambiya'daki Mosi-oa-Tunya Milli Parkı'nın bir parçasını oluşturmakta. Afrika geleneksel dans gösterileri eşliğinde akşam yemeği Zimbabwe halkının sıcaklığı ve misafirperverliği ile tanışacağınız 'Boma' da. Geceleme 'lodge'da.

27 Mayıs 2020 , Çarşamba Viktoria Şelaleleri - Johannesburg - İstanbul

Sabah, transfer saatine kadar serbest zaman. South African Hava Yolları ile saat 13:30'da hareketle saat 15:05'te Johannesburg'a varış ve Türk Hava Yolları ile saat 18:25'Te İstanbul'a hareket.

28 Mayıs 2020 , Perşembe İstanbul

Saat 05:00'te İstanbul'a varış.
 

Konaklanılacak Oteller

Kalahari Çölü - (Lodge) Lapa Lange

Namib Naukluft - (Lodge) Le Mirage
Swakopmund - (4 *) Swakopmund Hotel
Twyfelfontein - (Lodge) Twyfelfontein Country
Batı Etosha - (Lodge) Toshari
Doğu Etosha - (Lodge) Mokuti Etosha
Batı Caprivi - (Lodge) Divava Okavango Lodge Spa
Chobe - (Lodge) Cresta Mowana
Viktoria Şelaleleri - (Lodge) Azambezi River

 

0

Attractions travelers recommend

Porto Limnionas Beach
“Just Great!!!” 08/27/2013

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam velit augue, placerat quis est eget, cursus dictum felis. Morbi non dui vitae nisl pharetra placerat.


31 reviewsMarathonissi (Turtle Island), Laganas
“Beautiful” 08/27/2013

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam velit augue, placerat quis est eget, cursus dictum felis. Morbi non dui vitae nisl pharetra placerat.


23 reviewsNavagio Beach (Shipwreck Beach)
“like being on a tropical island” 08/27/2013

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam velit augue, placerat quis est eget, cursus dictum felis. Morbi non dui vitae nisl pharetra placerat.


17 reviewsBlue Caves
“A must see” 08/27/2013

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam velit augue, placerat quis est eget, cursus dictum felis. Morbi non dui vitae nisl pharetra placerat.


10 reviewsDestek mi İstiyorsunuz?

Tecrübeli ekibimiz sizlere hafta içi 09:00 - 20:00 ve cumartesi 10:00 - 17:00 arası hizmet vermektedir.

0 (212) 354 24 24


Tur Bilgi Talebi Formu

Captcha
Sosyal Medyada Entaş
© 2014 | Gizlilik İlkesi
Tüm Hakları Saklıdır

Faydalı Linkler

E-Bülten

İletişim Bilgilerimiz
0 (212) 354 24 24
entas@entas.com.tr
faks: 0 (212) 354 24 98
Anasayfa | Entaş Turizm Hakkında | Enka Grup | İnsan Kaynakları | Sıkça Sorulan Sorular | Kişisel Verilerin Korunması | İletişim