• /
  • Turlar
  • /
  • Kuzey Kore, eşsiz bir deneyim !

Kuzey Kore, eşsiz bir deneyim !

-Kuzey Kore

Tarih : Dilediğiniz Tarihlerde

Kişi Başı Fiyat

3095 € - 0.00 TL'den başlayan fiyatlarla
Dünyanın en dışa kapalı ve en merak edilen ülkesi...


Gezilecek Ülke(ler)

Kuzey Kore

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Istanbul/Dubai/Beijing/Pyongyang/ Beijing/Dubai/İstanbul uçuşları (ekonomi sınıfı);
Belirtilen otellerde oda+kahvaltı konaklama;
2. günden, 8. güne kadar 7 akşam yemeği;
3. günden, 8. güne kadar 6 öğle yemeği;
Programdaki geziler ve ören yerleri girişleri;
Tüm bahşişler ( Tur Lideri Bahşişi hariç* ) ;
Havaalanı vergileri;
Rehberlik hizmetleri;
Seyahat sigorta paketi**
Kuzey Kore vize ücreti.

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Programda belirtilmeyen geziler;
Tur lideri bahşişi**;
Her türlü kişisel harcama;
Çin vize ücreti;

Dilediğiniz Tarihlerde
Aşağıda size en uygun paketi belirledikten sonra » Satın Al butonuna basarak ödeme sayısında konkalmamak istediğiniz oda tipini, kişi sayısını ve taksit seçeneğini belirleyerek işleminizi tamamlayabilirsiniz. İşlemleriniz hakkındaki sorularını için 0212 354 2424 No'lu telefondan hemen bizimle iletişime geçebilir veya tur bilgi talebi formu üzerinden talepte bulunabilirsiniz.

En Uygun Alternatifler

Kuzey Kore, eşsiz bir deneyim ! Standart Paket
8 Gece / 9 Gün - Uçuşlar + 13 Yemek + Tüm Turlar dahil

Kuzey Kore, eşsiz bir deneyim !


Dünyanın en dışa kapalı ve en merak edilen ülkesi...

Kore Yarımadası, Asya kıtasının kuzeydoğu köşesinde, doğu ve güneyinde Japon adalarının karşısında, kuzeyde ise Çin ve Rusya gibi iki büyük komşuyla sınırları olan bir konumdadır. İkinci Dünya Savaşı sonunda Japonya'nın teslim olmasıyla, işgali altındaki Kore görünürde özgürlüğünü kazandı. Aralık 1945'te, 33 yaşındaki Kim İl-sung, Kore Komünist Partisi'nin Kuzey Kore şubesinin başına geçti. Böylece Şubat 1946 itibarıyla Kuzey Kore, güneydeki siyasi faaliyetten tamamen ayrı bir fiili hükümetle yönetilir hale geldi. 1947'de Kuzey Kore Halk Meclisi kendi anayasasını tasarladı ve bir yıl sonra da kabul etti. Ağustos 1948'de kurulan Kore Yüce Halk Meclisi, Kim İl-sung'u başkan olarak seçti. Böylece Kim, 9 Eylül 1948'de Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti'nin (KDHC) kurulduğunu ilan etti. Ancak bu durum, Kore'nin ABD ve Sovyetler arasındaki güç savaşının odağı olmasına neden oldu. Kore'nin tam ortasından geçen 38'inci Paralel'in kuzeyini Sovyetler, güneyini ise ABD kontrol etmeye başladı. Türk birliklerininde katıldığı, 1950'de başlayan ve üç yıl süren savaşın sonunda ülke fiilen Güney ve Kuzey Kore olarak ikiye bölündü. Kore'de ortaya çıkan iki rejim, çatışan iki ideolojik yönelimi temsil ediyordu. Sovyet ordusunun desteğindeki Kuzey Kore, bir seri reformla sosyalist bir devlete dönüştü. Marksizmin eksiklerini giderdiğini ileri sürdüğü 'Juche' (otonomi) ideolojisini oluşturuldu. 'Juche', siyasette bağımsızlık, ekonomide kendine yeterlilik ve meşru müdafaa hakkı olan üç prensip üzerine inşa edilmiştir. 1994'te Kim İl-sung'un ölümünden sonra, ülkenin yönetimini devralan oğlu Kim Jong-il ve Kim Jong-il'in 17 Aralık 2011 tarihinde ölümünün ardından Devlet Başkanlığı görevine gelen oğlu Kim Jong-un da 'Juche' idealine bağlılığını sürdürmektedir. 2018 Kış Olimpiyatları sırasında Güney Kore ile Kuzey Kore'den sporcuların 'Birleşik Kore' bayrağı altında katılması ile barış rüzgarlarını estirmeye başladı. Bugün dünyadaki en kapalı ülkelerin başında gelen Kuzey Kore turizm ile dışa açılmaya çalışmakta.

Pekin'den başlayan bu sıradışı seyahat sizleri, Kim Il-sung'un 'Kore'de ve Asya'da eşi benzeri olmayan, sosyalist vatanımızın başkenti, siyasi, kültür ve eğitim merkezi, devrimimizin düzenli kaynağı' diye tanımladığı ve yolculuğun kilit taşı başkent Pyongyang'dan; 918-1392 yılları arasında Eski Koryo Hanedanlığı'nın başkenti Kaesong'a; 1953 yılında ateşkes müzakeresinin yapıldığı ve ateşkes antlaşmasının imzalandığı askerden arındırılmış bölgede bulunan Panmunjom'a; barındırdığı ulusal hazine Pohyon Budist Tapınağı ve görkemli bir coğrafyaya sahip doğa cenneti Myohyang Dağları'na kadar götürecek.

Kuzey Kore, son otantik komünist rejimdir. Tarih kitaplarının sayfalarına saklanmadan önce, önyargılarınızı evde bırakarak onu tanımanız size, doğru ve yanlış olarak bildiklerinizle göreceklerinizi kıyaslayabilmeniz için çok özel bir olanak sunacaktır... Çok etkileneceğiniz ve şaşıracağınız bir seyahat...

Turun Özellikleri

Seyahat, serin, kuru ve renkli olan Eylül - Ekim ayları arasına denk gelecek şekilde programlandı.
UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan Koguryo Krallığı'nın kurucusu Tongmyong Mezarı ve Koryo Hanedanı'nın başkenti Kaesong'un tarihi yapıları ve anıtları tur programında yer almakta.
Konaklamalar Pyongyang'da merkezi, konforlu dört yıldızlı otelde; Kaesong'da ise Kore'ye özgü geleneksel 'hanok' tarzı evlerde.
Pekin'deki otelimiz, şehir merkezinde, Yasak Şehir, Tiananmen Meydanı ve alışveriş merkezlerine yürüme mesafesinde.
Pyongyang'da meşhur sirk gösterisini izleme.
Pekin'de Pekin ördeği ve diğer nefis Çin yemeklerini tatma imkanı.
Kuzey Kore'de şeçkin restoranlarda tipik yöresel yemeklerin farklı lezzetlerinin tadımı.
Renkli dev avizeleri, mermer sütunları, büyük duvar resimleriyle Pyongyang metrosu deneyimi.
Yerel halkın yaşam tarzını tanıma imkanı.

Tur Programı

19 Eylül 2019 , Perşembe Istanbul - Dubai

Emirates Hava Yolları ile saat 19:25'te Dubai'ye hareket.

20 Eylül 2019 , Cuma Dubai - Pekin

Saat 01:00'da Dubai'ye varış ve saat 03:55'te Pekin (Beijing)'e hareket. Saat 15:25'te Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'e varış. Karşılamadan sonra, güç sembolü ve dünyanın en büyük meydanı olan Tiananmen Meydanı panoramik gezisi için hareket. Şehrin göbeğinde bulunan 40 hektarlık bu alan, Ming ve Qing hanedanları zamanında imparatorluk sarayının ana kapısı olan Göksel Barış kapısı'nın büyük meydanı olarak yapılmış. Kuzeyinde Kraliyet Sarayı olan "Yasak Şehrin" kırmızı duvarı yükselmekte. Daha sonra, Jingshan Parkı'nın tepesine çıkarak, Pekin'e ve özellikle "Yasak Şehir" saray kompleksinin muazzam çatılarına panoramik bir bakış. Gezinin ardından, Wangfujing bölgesinde, Yasak Şehir, Tiananmen Meydanı ve alışveriş merkezlerine yürüme mesafesinde bulunan otelimize yerleşme. Akşam yemeği yerel bir restoranda "Pekin ördeği" menüsü. Geceleme otelde.

21 Eylül 2019 , Cumartesi Pekin - Pyongyang

Sabah, Beijing havalimanına transfer ve Kuzey Kore'nin ulusal havayolu olan Air Koryo ile Pyongyang'a uçuş. Başkente varışı takiben karşılama ve panoramik şehir turu için hareket. Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pyongyang, siyasi merkez olmanın yanı sıra ülkenin kültürel ve eğitim merkezidir. Ülkenin vitrini olarak nitelendirebilinen Pyongyang, Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti'nın (KDHC) başarısı, ilerlemesi ve cesareti ile dünyayı ve kendi halkını etkilemek amacıyla inşa edilmiş bir kent. Pyongyang, tek tük otomobil ve otobüs görülebildiği ter temiz, geniş, ağaçlıklı bulvarları üzerinde dikilmiş yüksek apartman bloklarından, betonarme binalardan, devasa devlet binalarından, güçlü şekil ve boyutları ile dikkat çeken anıtlardan oluşmakta. Aynı hizadaki anıtları ve meydanları bağlayan yollar şehir boyunca ve nehrin karşısında ok gibi ufka uzanırlar. Güneş ışığında tertemiz sokaklar ve meydanlar tam anlamıyla göz kamaştırabilir. Yağmurlu havada, sert, gri geometrik yapılar gökyüzü ile karışırken, Kore tarzı saçaklar yağmur suyunu uzaklaştırır. Bütün bu düzenin içine 200'e yakın park ve açık alan dikkatlice yerleştirilmiş. Çevreye zararlı fabrikalar şehir dışına sürülmüş. Dediklerine göre Pyongyang'da, vatandaş başına 58 metrekare yeşil alan düşmekte yani Birleşmiş Milletler tarafından belirlenen miktarın dört katı. Gezinin ardından, Pyongyang'ın göbeğinde Taedong Nehri'nin ortasında bir ada üzerine kurulmuş otelimize yerleşme. Akşam, yerel bir restoranda Kuzey Kore usulü barbeküden oluşan lezzetli geleneksel akşam yemeği. Geceleme otelde.

22 Eylül 2019 , Pazar Pyongyang

Kahvaltının ardından, Kumsusan Güneş Sarayı veya Anıt Sarayı olarak ta bilinen ülkenin kurucusu Kim İl-Sung'un etkileyici Mozolesi gezisi için otelden hareket. 1994 yılında babasının ölümünde Kim Jong-il eski Başkanlık Sarayı'nı dünyanın en büyük mozolelerinden birine dönüştürdü. 17 Aralık 2011 tarihinde ölünce, General Kim Jong-il babasının yanına defnedildi. Ölümünün ardından Devlet Başkanlığı görevine gelen oğlu Kim Jong-un da, Kuzey Kore resmi devlet ideolojisi ve ülke siyasi sisteminin temeli olan 'Juche' idealine bağlılığını sürdürmektedir. Mozoleden sonra, Anavatan Kurtuluş Savaşı ve Zafer Müzesi'ni ziyaret. Müzede tanklar, uçaklar ve torpido botları da dahil olmak üzere her iki tarafın da kullandığı askeri malzemelerinin yanı sıra, ABD'nin balıkçı gemisi görünümüne sokup ülkenin karasularına yolladığı USS Pueblo istihbarat gemisi sergilenmekte. Yerel bir restoranda öğle yemeğinden sonra, dünyanın en derin metrolarından olan Pyongyang etkileyici metrosu ile şehir turuna devam. İddiaya göre, metronun bazı bölümleri sığınak olarak da kullanılmak üzere inşa edilmiş. Pyongyang üstte tramvay ve troleybüslerle, altta iki hattan oluşan metroyla örülmüş. 1973 tarihinde açılmış olup Kore Yarımadası'nda inşa edilen ilk metrodur. Alışveriş imkanı sunan devlet mağazaların bulunduğu Arch of Triumph (Zafer Takı) istasyonuna kadar metro ile gezi, Pyongyang halkının günlük hayatını paylaşmak için nadir bir fırsattır. Akabinde, Koguryo Krallığı'nın kurucusu Tongmyong Mezarı'nı ziyaret. Koguryo, M.Ö. III. yüzyıldan M.S. VII. yüzyıla kadar kuzeydoğu Çin'in ve Kore Yarımadası'nın yarısının en güçlü krallıklarından biriydi. Bu krallığın en tanınan kültür mirası kalıntıları UNESCO Dünya Mirası Listesi'ne alınan taştan yapılmış ve höyüklerle kaplı mezarlardır. Yerel bir restoranda akşam yemeği. Geceleme otelde.

23 Eylül 2019 , Pazartesi Pyongyang - Kaesong

Kahvaltının ardından, 'başkentin bahçesi' Mansudae Tepesi gezisi için hareket. Buradaki Kim İl-sung'un ve Kim Jong-il'in dev bronz anıtı, halkın gözünde ölümsüz olan büyük liderlerin sonsuza dek hatırlanması için dikilmiş. Bu anıt, Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti'nın en kutsal yerlerinden biri olarak kabul edilir. Her an, önünde eğilip saygı gösterisinde bulunan ziyaretçileri görebilirsiniz. Anıt turistik bir yer olmadığından dolayı ziyaret sırasında sessiz ve saygılı olup, protokol kurallarına uymak zorunludur. Ardından, Kuzey Kore'nin büyük askeri geçit törenlerinin yer aldığı Kim İl-sung Meydanı gezisi. Taedong Nehri'nin batı kıyısında bulunan ve 100.000'den fazla insanın toplanabildiği, sade görünümlü binalarla çevrili meydan, aynı zamanda mitingler ve toplu danslar için kullanılmakta. Buradaki en etkileyici bina, ülkenin en büyük kütüphanesi olan 'Büyük Halk Eğitim Evi'dir. Burası, 17 yaşın üzerindeki tüm Kuzey Koreli'nin ücretsiz dersler için gelebildiği 'Juche' çalışmalarının ulusal merkezidir. Son olarak, 1982 yılında nehrin karşı kıyısında dikilen 170 metrelik Juche Kulesi, ya da resmi adıyla Juche Fikri Kulesi'nin görülmesi. Kim İl-sung'un kişisel felsefesinin onuruna son derece sembolik bir kule. Özgüven anlamına gelen 'Juche' Yüce Lider'in imparatorluğunu yapılandırdığı ideolojiydi. Yerel bir restoranda öğle yemeğinin ardından, ülkenin güneybatısında, Pyongyang'dan 170 kilometre uzaklıkta bulunan ve bir zamanlar Koryo Hanedanı'nın başkenti olan Kaesong şehrine doğru hareket. Yol üzerinde, UNESCO Dünya Mirası Listesi'ne alınan Koryo Hanedanı'ndan 31. Kral Kongmin'in mezarı gezisi. Ülkede en iyi korunmuş anıtlardan olan, 1352 ile 1374 yılları arasında hüküm sürmüş Kongmin'in mezarı çok ince detaylara sahiptir. Yetenekli bir ressam ve tasarımcı olan kral, bir Moğol prensesi olan karısı 1365 yılında öldüğünde, yan yana iki mezar tasarlar. Kaesong'a varışı takiben geceyi geçirmek üzere batı tarzı yatak yerine Kore usulü 'futon' denilen tipik yer yatakları bulunan ve otele dönüştürülmüş geleneksel 'hanok' tarzı evlere yerleşme. Akşam yemeği ve geceleme hanoklarda.

24 Eylül 2019 , Salı Kaesong - Pyongyang

Kore tarihinde varlığını en çok sürdüren hanedanlık olan Silla, yarımada üzerinde zengin ve yoğun bir hakimiyet sürmüş, ancak IX. yüzyılın ortalarına doğru zayıflamaya başlamış. IX. yüzyılın sonlarına doğru Silla, Geç Bekje (892-936), Geç Koguryo (901-918) ve Birleşik Silla olarak tanımlanan üç bölge arasındaki mücadeleyi içeren bir iç savaşa girer. Toplu olarak bu üç yapı, Geç Üç Krallık olarak bilinmektedir. Sonraki Koguryo'nun devlet başkanlığını yapan general Wang Kon (Kral Taejo, 918-943) bu kargaşa döneminin (892-936) nihai galibi olmuş. Wang Kon 918 yılında askeri maharetini ve ustaca diplomasisini birleştirerek, İngilizce'deki 'Korea' ve Fransızca'daki 'Coree' sözcüklerinin türetildiği sözcük olan 'Koryo' isminde yeni bir hanedanlık kurar. UNESCO Dünya Mirası Listesi'ndeki Kaesong, 1392 yılına dek varlığını sürdürmüş olan Koryo Hanedanliğı'nın başkenti olur.
Kahvaltının ardından, Kaesong sokaklarında, Güney Kapısı'na kadar gezinti. Daha sonra, Kuzey Kore ile Güney Kore sınırını çizen Panmunjom'da DMZ yani 'Demilitarized Zone' olarak adlandırılan askerden arındırılmış bölge gezisi. 1950-53 arasında süren Kore Savaşı'nın ardından iki ülke arasında oluşan sınır dünyadaki en fazla silahlandırılmış sınırlardan biriydi. DMZ, Kuzey Kore ve Güney Kore arasındaki sınır boyunca uzanan 38. Paralel çizgisinden geçen bölgedeki hattır. Bu hat, batısından doğusuna yaklaşık 240 kilometre uzunluğunda ve 4 kilometre genişliğindedir. 27 Temmuz 1953 yılındaki ateşkes antlaşması ile iki ülke askerlerini cephenin 2000 metre gerisine taşımak üzere anlaşarak bir tampon bölge oluşturur. Panmunjom, savaşın ardından Güney ve Kuzey Koreli yetkililerin bir araya geldiği ve müzakere yaptığı tek noktaydı. 1953 yılında ateşkes müzakeresinin yapıldığı ve ateşkes antlaşmasının imzalandığı Toplantı Salonu'nu ziyaret. Öğle yemeğinden sonra, Anhwa budist Tapınağı, 1290 yılında inşa edilen ülkenin en değerli simgelerinden biri olan Songjuk Köprüsü, Pul Müzesi ve Kore'deki ilk üniversitenin içinde yer alan Koryo Tarih Müzesi gezileri ile Kaesong'un keşfine devam. Akşamüstü Pyongyang'a dönüş. Akşam yemeği ve geceleme otelde.


25 Eylül 2019 , Çarşamba Pyongyang - Myohyang Dağı - Pyongyang

Sabah, başkentin kuzeydoğusunda, bir buçuk saatlik mesafede bulunan ve UNESCO tarafından Biyosfer Rezervi ilan edilen Myohyang Dağı'na doğru yola çıkış. Kuzey Kore'nin şaşırtıcı kırsal bölgesinde yer alan ve ülkenin beş meşhur dağından biri olan güzel Myohyang Dağları 'gizemli kokulu dağ' anlamına gelmekte. Bu yörede 1978 yılında açılan 'Uluslararası Dostluk Sergisi' gezisi. Geleneksel tarzda çatılarla örtülü modern bir yapı olan büyük müze kompleksinde, eski liderler Kim İl-sung ve Kim Jong-il'e çeşitli yabancı devlet adamları tarafından sunulan hediyeler sergilenmekte. Öğle yemeğinden sonra, yöreyi daha da ilginç kılan Pohyon Tapınağı gezisi. Hükümet tarafından ulusal hazine olarak ilan edilen Pohyon Tapınağı Kore Budistleri için en önemli yerlerden biridir. XI. yüzyılda Koryo Hanedanlığı döneminde kurulan Pohyon tapınak kompleksinin bir zamanlar barındırdığı çok sayıdaki binanın çoğu, savaşlar sırasında tahrip edilmiş. Tapınak binaları, ilk yapımından bu yana üç kez yeniden inşa edilmiş. Pagodaların biri dünyadaki en eski ve en kapsamlı Budist kanunlarının eşsiz kopyasını barındırmakta. Güney Kore'deki Haeinsa Tapınağı'nda muhafaza edilen asıl yazıtlar, 'Tripitaka Koreana' olarak bilinen Goryeo Daejanggyeong (Goryeo Hanedanı Tripitaka), 1237-1248 yılları arasında Goryeo Hanedanı'nın emriyle 80.000 den fazla resimli tahta kalıbın üzerine oyulmuş. Gezinin ardından, Pyongyang'a dönüş. Akşam, uluslararası alanda tanınmış Pyongyang Sirki'nin bir gösterisini izleme. Ülkede çok popüler olan sirk, Kore geleneklerini gösteren kaliteli bir gösteri sunmakta. Sirk, Kuzey Kore'deki en popüler kültürel etkinliklerden biridir. Kuzey Kore'nin uluslararası etkisini sağlamak ve kendisini bir ihracat değeri olarak tanıtmak için tasarlanan sirk, 1980'lerin sonundan beri önemli bir siyasi değer oluşmaktadır. Akşam yemeği ve geceleme otelde.

26 Eylül 2019 , Perşembe Pyongyang - Pekin

Sabah, havalimanına transfer ve Air Koryo Hava Yolları ile Pekin'e uçuş. Karşılamadan sonra, şehir merkezine transfer. Yerel bir restoranda öğle yemeğinden sonra, tarihi merkezde, Pekin'in zengin tarihi ve kültüründe çok özel bir yere sahip Hutong mahallesinde geleneksel üç tekerlekli bisiklet ile gezi. Hutong olarak adlandırılan buradaki sokaklar geçmişe, eski yaşam tarzına ve geleneksel Pekin kültürüne harika bir bakış sağlayıp, aynı zamanda Pekin'in uğradığı köklü değişikliklerede dikkati çekiyor. Daha sonra, Tibet Budizmi'nin en büyük manastırlarından biri olan Lama Tapınağı gezisi. Yonghe Gong Tapınağı da olarak bilinen bu mabet, aslında Qing Hanedanı imparatoru Yongzheng (1723-1735) in tahta çıkmadan önce oturduğu eski "Sonsuz Ahenk' sarayıydı. 1732'den itibaren lamaları ağırlamaya başlayan saray yavaş yavaş bir manastıra dönüşmüş. Manastırın altın çağı olan XVIII. ve XIX. Yüzyıllarda 300 kadar Tibetli, Moğol ve Mançuryalı lama barındırmış. Tapınak, imparatorla görüşme esnasında göz göze gelmenin bile yasak olduğu bir çağ olan Mançuryalı imparatorlar döneminde, yüz yüze konuşma imkanı gibi büyük ayrıcalıklar sağladığı için, siyasi önem kazanmış. İmparatorluğun çöküşünden sonra, ekonomik zoluklar tapınağa önemini kaybettirmiş. 50'li yıllarda, Çin'in Tibet'i ele geçirmesinin sonunda, hükümetin Tibetlilerin gözünde iyi görünmek istemesiyle Yonghe Gong yeniden siyasi bir önem kazanır. Tapınak böylece Kültür Devrimi'nin yıkımlarından kurtulur. Gezinin ardından otele yerleşme. Yerel bir restoranda akşam yemeği. Geceleme otelde.

27 Eylül 2019 , Cuma Pekin - Dubai - İstanbul

Havalimanına transfer ve Emirates Hava Yolları ile saat 07:25'te hareketle 11:35'te Dubai'ye ve buradan 14:15'te hareketle saat 17:55'te İstanbul'a varış.
 

Konaklanılacak Oteller

Beijing - (4 *) Novotel Peace Hotel

Pyongyang - (4 *) Yanggakdo Hotel
Kaesong - (Özel Kategori) Folk's Hotel (Geleneksel 'Hanok')

 

0

Attractions travelers recommend

Porto Limnionas Beach
“Just Great!!!” 08/27/2013

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam velit augue, placerat quis est eget, cursus dictum felis. Morbi non dui vitae nisl pharetra placerat.


31 reviewsMarathonissi (Turtle Island), Laganas
“Beautiful” 08/27/2013

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam velit augue, placerat quis est eget, cursus dictum felis. Morbi non dui vitae nisl pharetra placerat.


23 reviewsNavagio Beach (Shipwreck Beach)
“like being on a tropical island” 08/27/2013

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam velit augue, placerat quis est eget, cursus dictum felis. Morbi non dui vitae nisl pharetra placerat.


17 reviewsBlue Caves
“A must see” 08/27/2013

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam velit augue, placerat quis est eget, cursus dictum felis. Morbi non dui vitae nisl pharetra placerat.


10 reviewsDestek mi İstiyorsunuz?

Tecrübeli ekibimiz sizlere hafta içi 09:00 - 20:00 ve cumartesi 10:00 - 17:00 arası hizmet vermektedir.

0 (212) 354 24 24


Tur Bilgi Talebi Formu

Captcha
Sosyal Medyada Entaş
© 2014 | Gizlilik İlkesi
Tüm Hakları Saklıdır

Faydalı Linkler

E-Bülten

İletişim Bilgilerimiz
0 (212) 354 24 24
entas@entas.com.tr
faks: 0 (212) 354 24 98
Anasayfa | Entaş Turizm Hakkında | Enka Grup | İnsan Kaynakları | Sıkça Sorulan Sorular | Kişisel Verilerin Korunması | İletişim